گرجستان در حال مذاکره برای دریافت واکسن کرونا

گرجستان در حال مذاکره برای دریافت واکسن کرونا

گرجستان در حال مذاکره برای دریافت واکسن کرونا
امیران گامکرلیدزه ، رئیس مرکز ملی کنترل بیماریهای گرجستان اعلام کرد:در حال مذاکره با غول دارویی انگلیسی- سوئدی “آسترازنکا”و مرکز خصوصی مشارکت بهداشت جهانی برای دریافت واکسن کرونا در صورت تایید و قابل دسترس بودن آن هستیم.
وی افزود: واکسن تولید شده توسط گروه آکسفورد انگلستان با همکاری آسترازنکا، بسیار امیدوار کننده است.
آزمایشهای صورت گرفته بر روی ١٠٧٧ نفر نشان داد این واکسن منجر به تولید آنتی بادی ها و سلول هایT میشود که قادر به مبارزه با کرونا هستند.
گامکرلیدزه خاطر نشان کرد که آزمایش های وسیع تری برای قابل اطمینان و کارامد بودن واکسن بر روی ١٠٠٠٠ – ١۵٠٠٠ نفر انجام خواهد شد.
به گزارش بی بی سی : این آزمایش به سایر کشورها نیز بسط و گسترش داده میشود زیرا تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در انگلستان اندک میباشد ، بنابراین اثربخشی واکسن به درستی مشخص نمیشود؛ انگلستان تا کنون ١٠٠ میلیون دوز واکسن تولید کرده است.
گامکرلیدزه از مردم خواست تا توصیه ها را رعایت و از ماسک استفاده نمایند زیرا تاکنون این ویروس شکست نخورده است ، این یک توهم است که گرجستان ویروس را شکست داده، این یک معضل جهانی است و ویروس هنوز وجود دارد.

هلدینگ آریا
بزرگترین و معتبرترین مرکز تخصصی مشاوره سرمایه گذاری، مهاجرت و بیزینس گرجستان

توسط | 2020-07-25T14:20:43+04:00 جولای 25th، 2020|اخبار گرجستان دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه