گرجستان در حال مذاکره با شرکت سوئیسی سازنده قطار برای راه اندازی کارخانه در گرجستان

گرجستان در حال مذاکره با شرکت سوئیسی سازنده قطار برای راه اندازی کارخانه در گرجستان

وزارت اقتصاد گرجستان اعلام کرد: گرجستان در حال مذاکره با شرکت سوئیسی ستادلر ریل ، یکی از برترین تولیدکنندگان قطار در دنیا جهت افتتاح کارخانه ساخت مترو و قطارهای راه اهن در این کشور است.
وزیر اقتصاد گرجستان طی ملاقات با مدیر عامل شرکت ستادلر ، ضمن معرفی فرصت های تجاری موجود و ارائه شرایط جذب سرمایه گذاری ، در خصوص استراتژی گرجستان برای جذب بیزینس های جهانی و همچنین مذاکره با بیش از ۴٠٠ شرکت از سراسر دنیا بحث و تبادل نظر کردند.
ایشان با اشاره به مزایای توافق های تجارت آزاد در گرجستان و محیط تجاری امن و پایدار که به سرمایه گذاران خارجی امکان دسترسی به بازاری با ٢.٣ میلیار مشتری را میدهد، افزودند: کشور ما یکی از بهترین محیط های سرمایه گذاری را دارد و همچنین در حال حاضر یکی از امن ترین کشورها از نظر اپیدمیولوژیک هستیم که این یک عاملی بسیار مهم برای انجام بیزینس است. همکاری با شرکت ستادلر باعث اشتغالزایی مطلوب خواهد شد و این شرکت نسبت به شروع آموزش و مراحل مقدماتی اعلام آمادگی کرده است . امیدواریم که با مشارکت و پشتیبانی ما ،در نهایت یک کارخانه محلی ستادلر داشته باشیم.
سابقه همکاری با ستادلر در گذشته به ساخت و تأمین قطارهای دو طبقه مسیر تفلیس-باتومی برمی گردد.

هلدینگ آریا
بزرگترین و معتبرترین مرکز تخصصی مشاوره سرمایه گذاری، مهاجرت و بیزینس گرجستان

توسط | 2020-08-06T16:29:45+04:00 آگوست 6th، 2020|اخبار گرجستان، بازرگانی گرجستان، سرمایه گذاری گرجستان دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه