کار در گرجستان برای ایرانیان 2019

کار در گرجستان برای ایرانیان 2019 امروزه بسیار با اهمیت شده است و امروزه در تمامی کشورها کار به یک چالش و دلیلی برای مهاجرت تبدیل شده است که البته با توجه به شرایط اقتصادی  اقلیمی و فرهنگی که در ایران به وجود آمده برای هموطنان ایران اهمیت خاصی پیدا کرده است.

بسیاری از افراد جویای کار، کشور گرجستان را به دلیل همسایگی با ایران، حضور ایرانیان در این کشور، هزینه های پایین زندگی و همچنین به گمان اینکه در آینده ای نزدیک این کشور عضوی از اتحادیه اروپا خواهد بود و گزینه مناسبی جهت مهاجرت کاری و اقامت می دانند و  کشور گرجستان به عنوان پلی بین اروپا و آسیا همچون دروازه ای برای کسب و کار در دید افراد خود را نشان می دهد.

جهت کار در گرجستان بایستی حتما قبل از اقدام زبان بدانید و زبان رسمی کشور گرجستان، کارتولی یا همان گرجی نام دارد و تقریبا زبان مشکلی می باشد.

بیشتر مردم گرجستان زبان روسی را می دانند بنابراین زبان روسی را بایستی زبان دوم گرجستان دانست ولی افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند در گرجستان زیاد نیستند و فقط در بانک ها و مراکز اداری گرجستان معمولا کارمندان به زبان انگلیسی مسلط هستند و مردم عادی گرجستان زبان انگلیسی زیاد نمی دانند.

جهت پیدا کردن کار در گرجستان بایستی حتما تخصص بالایی داشته باشید تا بتوانید موفق شوید، زیرا در گرجستان به اندازه کافی کارگر، کارمند و نیروی کار عادی وجود دارد ولی اگر تخصص خاصی دارید شرایط متفاوت می شود.

بسیاری از ایرانیان جهت اخذ اقامت گرجستان به دنبال کار در این کشور می گردند و یکی از راه های اقامت کار در گرجستان هست.

کار در گرجستان برای ایرانیان 2019

کار در گرجستان برای ایرانیان 2019

آینده کار در گرجستان

اگر میخواهید در گرجستان کاری را آغاز کنید با توجه به رشد روز افزون این کشور سود قابل توجهی خواهید داشت اما در مجموع افراد کارآفرین به دلیل نرخ بالای سهولت ایجاد کسب و کار شانس بیشتری برای موفقیت و رشد در زمینه های کاری در گرجستان را خواهند داشت.

اگر تخصص خاصی دارید و مورد توجه یک شرکت بزرگ در گرجستان قرار گرفته اید، زیاد نگران نباشید چون ممکن است حقوق خوبی به شما تعلق بگیرد و ولی این را هم بدانید که میزان حقوق دریافتی شما بایستی با میزان هزینه زندگی در گرجستان تناسب داشته باشد.

برای اینکه بتوان قبل از سفر از تمامی شرایط کار در گرجستان برای ایرانیان و شرایط زندگی در این کشور با خبر باشید و هدفمند به گرجستان سفر کنید باید تا حد امکان تحقیق کرد.

من تضمین می کنم هرچقدر اطلاعاتتان از شرایط و قوانین گرجستان بیش تر باشد کاری مناسب تر با حقوق بالاتر خواهید یافت و پروسه مهاجرتتان بسیار بسیار کم هزینه تر خواهد بود.

آینده کار در گرجستان

آینده کار در گرجستان

شرایط کار در گرجستان برای ایرانیان

از آنجایی که شهر تفلیس بزرگترین شهر گرجستان است مقصد بسیاری از گردشگران از سراسر جهان می باشد و معمولا در مشاغل مرتبط با صنعت توریست و سرمایه گذاری و مشاور املاک و … هستند برای شروع می تواند استارت خوبی برای کسب درآمد باشد.

کار در گرجستان برای ایرانیان 2019 اگر در مسیر قانونی باشد و هیچ مشکلی ایجاد نمی کند و فرد می توانداز تمامی مزایای کار و اقامت در گرجستان بهره مند باشد.

برای کار در گرجستان و اخذ اقامت گرجستان نیاز به ویزای کار گرجستان دارید.

شرایط کار در گرجستان برای ایرانیان عبارتند از:

  • کمترین حقوقی که افراد در گرجستان دریافت می‌کنند 450 لاری است
  • در کشور گرجستان برخی افراد به دلیل داشتن تخصص بالای خود می‌توانند دو تا سه هزار لاری نیز دریافت نمایند
  • افراد برای سپری کردن زندگی خود در گرجستان باید در طول ماه مبلغ 400 تا 500 لاری را هزینه کنند تا از یک زندگی عادی بهره مند گردند به همین دلیل توصیه می‌شود در صورت عدم پیشنهاد کاری با حقوق بالا بهتر است از رفتن به گرجستان صرف نظر کنید.
  • گرجستان به عنوان یک کشور اروپایی ساعت کاری مشخصی دارد که از 10 صبح آغاز شده و تا 6 بعدازظهر ادامه دارد
  • یکشنبه هر هفته به عنوان روز تعطیل رسمی در گرجستان تعیین شده است و ساعت کاری برای روز شنبه به عنوان پایان هفته از 10 صبح تا 4 بعدازظهر می‌باشد
  • گرجستان به عنوان یک کشور اروپایی از اقتصاد خودکفایی برخوردار نبوده و وابستگی بسیاری به اروپا دارد.
شرایط کار در گرجستان برای ایرانیان

شرایط کار در گرجستان برای ایرانیان