وضعیت کاریابی در گرجستان

کاریابی گرجستان یکی از گزینه های متقاضی اخذ اقامت برای جستجو شغل مورد نظر خود در این کشور میباشد تا قبل از ورود به خاک گرجستان بتواند اطلاعاتی در خصوص شغل مورد نظر خود و مهیا بودن آن داشته باشد ولیکن متقاضی باید بداند که  در حال حاضر هیچ مجموعه ای در گرجستان به نام کاریابی برای اتباع خارجی وجود ندارد.

کار در گرجستان و وضعیت کاریابی در گرجستان بیشتر در آمد خود را از طریق کشاورزی و صنعت توریست دارد و به همین دلیل نیرو کار خود را بیشتر از جمعیت شهروندان خود جذب میکند و  یکی از عوامل مهم جذب نیرو کار دانستن زبان گرجی و روسی است.

کاریابی در گرجستان حتی برای شرکت های جذب نیروی تخصصی هم وجود ندارد زیرا در گرجستان متقاضی اخذ اقامت برای اینکه بتواند در شرکتهای مفید و بین المللی استخدام شود باید دارای صلاحیت های لازم باشد مثل آشنایی کامل با زبان انگلیسی و تخصص در زمینه شغل مورد نیاز.

در گرجستان برای استخدام به تابعیت شخص متقاضی توجهی نمیشود و فقط توانایی های او مورد بررسی قرار میگیرد و پس از استخدام اگر قصد دارید اقامت شما به مشکلی برخورد نکند و ریجکت نگردید باید نسبت به درآمد خود، شرکت برای شما مالیات پرداخت نماید و میتوانید برای پیگیری پرداختهای مالیاتی با مراجعه به اداره دارایی گرجستان و ارائه پاسپورت خود نسبت به چگونگی این موضوع آگاه گردید.

کشور گرجستان در حال حاضر هر روز بیشتر از پیش به توسعه یافتن و استاندارد های جهانی نزدیک میشود این خود شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاری در گرجستان و صنعت گردشگری به وجود آورده است.

کاریابی در گرجستان

کاریابی در گرجستان

موارد نیازمندی های کار گرجستان

حضور ایرانیان در جامعه اقتصادی گرجستان خود زمینه های زیادی را برای جذب نیروی کار ایجاد کرده است.

موارد کاری که معمولا از جانب ایرانیان مقیم و مشغول به کار در گرجستان مطرح می شود، عناوین زیر را میتوان نام برد:

  • مشاوره املاک
  • مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان
  • خدمات گردشگری
  •  خرید و اجاره خوردو
  •  منشی برای دفاتر توریستی، املاک، سرمایه گذاری
  •  کار در رستوران
موارد نیازمندی های کار گرجستان

موارد نیازمندی های کار گرجستان