ژاپن یک محموله تجهیزات پزشکی به ارزش ٢.٨ میلیون دلار به گرجستان اهدا می کند

ژاپن یک محموله تجهیزات پزشکی به ارزش ٢.٨ میلیون دلار به گرجستان اهدا می کند

سفارت ژاپن در گرجستان اعلام کرد: دولت ژاپن وسایل پزشکی به ارزش ٢.٨ میلیون دلار به منظور کمک به توسعه اجتماعی – اقتصادی میان مدت و بلند مدت گرجستان ، از جمله تقویت سیستم پزشکی و همچنین جهت مبارزه با همه گیری کرونا ، به گرجستان کمک می کند .
به این منظور ، سفیر ژاپن در گرجستان ، یوهارا تاداهارو ، و وزیر دارایی گرجستان ، ایوان ماچاواریانی، توافق نامه ای بین دو کشور امضاء کردند.
در بیانیه مطبوعاتی منتشر شده از سفارتخانه ژاپن آمده است : دولت ژاپن صمیمانه امیدوار است که این پروژه به تقویت بیشتر نظام سلامت و رفاه کمک کرده و مردم گرجستان را به سمت زندگی سالمتر سوق دهد.
بیش از. دو دهه است که ژاپن از گرجستان حمایت میکند. ژاپن در ساخت پروژه های بزرگی چون بزرگراه شرقی-غربی گرجستان و تولید انرژی پاک با گرجستان مشارکت داشته است که پروژه های مربوط به بهبود محیط زیست از جمله پروژه تولید انرژی پاک و تولید برق خورشیدی در فرودگاه بین المللی تفلیس و دانشگاه ایلیا با بودجه ی ۴۵٣ میلیون دلاری به بهره برداری رسیده است.
علاوه بر این ، دولت ژاپن طی بیست سال گذشته ، ١٨٠ پروژه را در قالب طرح های زیربنایی اجرا نموده است.

هلدینگ آریا
بزرگترین و معتبرترین مرکز تخصصی مشاوره سرمایه گذاری، مهاجرت و بیزینس گرجستان

توسط | 2020-07-29T16:43:25+04:00 جولای 29th، 2020|اخبار گرجستان، تفلیس دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه