چشم انداز سرمایه گذاری در گرجستان

چشم انداز سرمایه گذاری در گرجستان

چشم انداز سرمایه گذاری در گرجستان

سرمایه گذاری گرجستان

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان جهت موفقیت در تجارت چقدر بایستی باشد؟

این سوال بسیار تخصصی و پاسخگویی به آن مشکل است.ولی در این نوشته سعی خواهیم کرد تا بتوانیم پاسخ منطقی و نزدیک به واقعیت برای آن بیابیم.
برای بدست آوردن حداقل مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان، به صورت تجربی و گام به گام پیش می رویم.برای اینکه تجارتی در گرجستان بتواند به قول قدیمی ها دوره ی خاک خوری خودش را طی کند، زمانی نیاز دارد.خاک خوری یک تجارت که در علم امروز اقتصاد به آن ” نقطه سر به سر ” می گویند….
نقطه سر به سر نقطه ای است که درآمد و هزینه های جاری شما برابر می شود یا به عبارتی سود شما صفر می شود.پس از این نقطه است که ممکن است درآمد شما بیش از هزینه ها شود و سود مثبت گردد.
سرمایه گذاری گرجستان
حدود متوسط رسیدن به نقطه ی سر به سر در اغلب تجارت ها در گرجستان نزدیک به یکسال است.( ۱۱ ماه )یعنی حدود ۱۱ ماه از شروع تجارت شما در گرجستان بایستی بگذرد تا بتوانید مشتریان خاص خود را بیابید.ایستادگی و ثبات تجارت و اصرار به ادامه ی آن مهمترین عامل موفقیت سرمایه گذار و تاجران است.بنابراین برای مقاومت و رسیدن به نقطه ی سر به سر تجارت شما یک حداقل سرمایه ای نیاز است.با توجه به تجربه ی ما حداقل مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان بایستی ۴۰ هزار دلار آمریکا باشد.زیر این مبلغ ممکن است با توجه به هزینه های اسکان ، خورد و خوراک و ….پول شما طاقت رسیدن به نقطه ی عطف بیزنس را نداشته باشد.مهمترین عامل شکست بازرگانان ایرانی در چند سال گذشته همین بوده است.

سرمایه گذاری گرجستان

متاسفانه تلفن های بیشماری در این زمینه داریم که :

مثلا : آقا ما یک سرمایه ای معادل ۵۰۰۰ دلار داریم میخواهیم بیاییم گرجستان برای سرمایه گذاری….

تعریف سرمایه گذاری در قوانین گرجستان :

سرمایه گذار شخصی است که حداقل به میزان ۳۰۰ هزار لاری سرمایه گذاری مستقیم در گرجستان انجام دهد.زیر این مبلغ اگر کسی آورده ای به گرجستان بیاورد سرمایه گذار محسوب نمی شود.بلکه به آن ، کارآفرین می گویند.بنابراین سرمایه های کوچک زیر ۴۰ هزار دلار طاقت رسیدن به نقطه ی عطف بیزنس را ندارد و متاسفانه خیلی سریع نابود می شود.

بنابراین توصیه ی ما به شما این است که :

گرجستان کشوری است که بدون داشتن یک مشاور قوی اقتصادی موفق نخواهید شد.سعی کنید نسبت به مهاجرت به گرجستان احساسی برخورد نکرده و عوامل زیادی را در نظر بگیرید.در حال حاضر و با توجه به اینکه دلار آمریکا در کشورمان حدود ۴۰۰۰ تومان شده است….مبلغ سرمایه گذاری ۴۰ هزار دلار می شود حدود ۱۶۰ میلیون تومان.هرچند این مبلغ برای اقشار پردرآمد ایران رقمی محسوب نمی شود ولی….جهت اقشار متوسط و رو به پایین جامعه ی ایران که تعدادشان در اقلیت است ، پول زیادی است.

نکته:

سعی کنید سرمایه های کوچک خودتان را در گرجستان به باد ندهید….

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

2 ديدگاه

  1. عباس آذری مارس 14، 2018 در 1:24 ب.ظ - پاسخ دادن

    سلام خدا قوت برای شرکت واردات و صادرات چقدر سرمایه احتیاج است با ثبت شرکت میتوان اقامت گرجستان را گرفته من دارای ارشد مدیریت بازرگانی و درضمن در ایران در کار تدریس در همین رشته هستم و 63 سال سن دارم و مدارک تحصیلی من از کشور هندوستان است با سپاس

    • اسماعیل گنجی مارس 23، 2018 در 12:24 ب.ظ - پاسخ دادن

      سلام روزبخیر برای گرفتن پاسخ سوالاتتون با مهندس گنجی تماس بگیرید 00995333315555

ثبت ديدگاه