دیپورت شهروندان ایران از گرجستان

دیپورت شهروندان ایران از گرجستان

چرا گرجستان شروع به دیپورت ایرانی ها کرده است؟

بر خلاف اخبار نادرست که حتی از منابع رسمی ایرانی منتشر میشود، تا به امروز حتی یک مورد ریجکت (توریست واقعی یا مقیم یا صاحب خانه) وجود نداشته است.

تمام ریجکتها مربوط به «کارگرهای غیر قانونی ایرانی و هندی و سایر ملیتها» است.

انبوه «کارگرهای غیرقانونی ایرانی» که در ۱.۵ سال گذشته حدود ۱ میلیون نفر بوده اند، باعث شد دولت گرجستان برای تقاضای اخذ اقامت ایرانیها مدرک «عدم سو پیشینه» را الزامی نماید و همین موضوع و حجم زیاد کارگرهای غیرقانونی ایرانی باعث شد که حدود ۲ ماه کل روال اداری کشور گرجستان متوقف گردد بطوریکه در طول ۲ ماه ۹۰٪ ایرانیها و گرجیها و اروپایی ها و امریکایی ها و اسیایی های مقیم گرجستان نتوانستند هیچ تاییدیه امور اداری در وزارت امور خارجه گرجستان دریافت نمایند.

چرا گرجستان قوانین اقامت را می خواهد در آینده تغییر دهد؟

تغییرات قوانین مهاجرت به گرجستان در دومین جلسه پارلمان هم تاکید شده و تایید شده است.
برای اصلاح مجددا به کمیته تدوین رفته تا دوباره به صحن بیاید و رای بگیرد.

این اتفاق خواهد افتاد شاید با نهایتا ۲۰ درصد تغییر و زمان اجرایی شدن آن بین ۲-۶ ماه آینده خواهد بود.

این تغییر قوانین در راستای پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا در ۲۰۲۰ است.
گرجستان باید به عنوان کشوری اروپایی شرایطی یکسان با سایر کشورهای اروپایی را در پذیرفتن مهاجرین، اتخاذ نماید، تا بتواند عضو اتحادیه شود.

به همین خاطر مانند سایر کشورهای اروپایی اقامت سرمایه گذاری را به ۳۰۰.۰۰۰ دلار و اقامت یکساله را به حداقل ۶۰.۰۰۰-۱۰۰.۰۰۰ دلار افزایش خواهد داد و امکان اقامت دایم را حذف خواهد کرد.

هیچ اقدامی بر خلاف قانون چه برای خریداران ملک در گذشته و چه در آینده وجود نداشته و نخواهد داشت.

میدان یادبود – قهرمانان تفلیس

هر روز شاهد این هستیم که توهمات جدیدی در فضای رسانه ای ترویج می یابد حتی در رسانه هایی معروف!!!

از بلاک کردن حساب ایرانیها که از پارسال به دروغ ترویج یافت تا دیپورت غیر قانونی و غیر عقلانی ایرانیان و دروغ جدید توقیف اموال ایرانیها.

بصورت کلی تا کنون دولت گرجستان هیچ گونه «فریبکاری سیاسی» نکرده است و تمام فریب کاری از جریانات دلالی و سیاسی جامعه ایرانی است.

تمامی رفتارها با سرمایه گذاران قانونی و منطقی و حتی بسیار منصفانه و سخاوتمندانه بوده است.

متاسفانه جریانات دلالی و سیاسی در گذشته و حال باعث انتشار اخبار سهل انگارانه غیر واقعی در گذشته و ترویج اخبار نا امید کننده غیر واقعی فعلی گردیده است و هر دو منجر به گمراهی هموطنان گردیده است.

ما رسما در هلدینگ آریا آماده پاسخگویی به سوالات و توضیحات کامل و صحیح در این مورد به هموطنان میباشیم.

نبود آگاهی از قوانین و اعتماد کورکورانه هموطنان به جریان دلالی بی مسئولیت، بجای شرکتهای سازماندهی شده و معتبر، باعث شده که مثلا یک ایرانی فکر کند اینکه بیاید گرجستان و بدون داشتن اقامت مغازه ای را اجاره کند و کاسبی راه بیندازد، قانونی بوده و چون اجازه ثبت شرکت را داشته بدون داشتن حساب بانکی و کد مالیاتی و یا آدرس واقعی برای شرکت، اجازه فعال نمودن شرکت را هم داشته است.

مبنا و مرجع رسمی و قانونی قوانین مهاجرت به گرجستان و اخذ اقامت گرجستان صرفاً قانون اساسی کشور گرجستان است که میتوانید با مراجعه با آدرس زیر مطالعه فرمایید:

http://migration.commission.ge/index.php?article_id=161&clang=1

خبر خوب برای متقاضیان واقعی اخذ اقامت گرجستان!

از این تاریخ (26 نوامبر 2018) سوءپیشینه های تک برگی صادره از سفارت ایران به تنهائی جهت ارائه به دادگستری گرجستان جهت اخذ اقامت گرجستان کافی می باشد.

با توجه به هزینه و زمانبر بودن پروسه اداری سفارت ایران؛ برای تسریع در امور اخذ اقامت خود در گرجستان می توانید گواهی عدم سوء پیشینه را به دفتر تهران تحویل داده و مستقیماً به گرجستان مراجعه کنید.

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه