پیش بینی درآمد شش میلیارد دلاری از صنعت گردشگری گرجستان

پیش بینی درآمد شش میلیارد دلاری از صنعت گردشگری گرجستان

پیش بینی درآمد شش میلیارد دلاری  صنعت گردشگری گرجستان در سال 2024 .

خانم مریم کوریویشویلی سرپرست اداره گردشگری گرجستان گفت : طبق برنامه ریزی های انجام گرفته انتظار ورود 10.5 میلیون گردشگر در سال 2024 را داریم و درآمد حاصل از گردشگری بیش از شش میلیارد دلار پیش بینی می شود.

در چهار سال آینده تمرکز اصلی ما بر گسترش و تقویت صنعت گردشگری و آموزش هرچه بیشتر افراد واجد شرایط کار در این حوزه خواهد بود  .

ایشان اضافه کردند : با تجهیز و توسعه پیست های اسکی و ریزورت ها در چند سال گذشته تعداد گردشگران این بخش هفت برابر شده است .

تاکنون بیش از 30 تله کابین جدید ساخته شده ، سیستم برف مصنوعی در گودائوری نصب شده ، سیستم حفاظتی و واحد های گشت کوهستان با جدیدترین فن آوری روز تجهیز شده ،که در کنار ساخت ریزورت های مدرن و نوساز ، تاثیر شگرفی در افزایش تعداد گردشگران زمستانی داشته است .

تعداد گردشگران ورودی به گرجستان از سال 2012 تا 2020 از 4.7 میلیون نفر به 9.4 میلیون نفر رسیده و همچنین درآمد ارزی  بیش از 2.5 برابر افزایش پیدا کرده است .

گفتنی است : درآمد حاصل از گردشگری در سال 2019 بیش از 3.3 میلیارد دلار بوده که 8% از کل درآمد گرجستان را به خود اختصاص داده است .

هلدینگ آریا
بزرگترین و معتبرترین مرکز تخصصی مشاوره سرمایه گذاری، مهاجرت و بیزینس گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه