پیشرفت گرجستان در سال 2018

پیشرفت گرجستان در سال 2018

پیشرفت گرجستان در سال 2018

گرجستان به‌عنوان یک کشور در حال پیشرفت در منطقه قفقاز در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از مردم دنیا قرار گرفته است.

به دلیل وضعیت استراتژیک منطقه‌ای برای فعالیت‌های تجاری و اقتصادی توسط دولت‌های غربی و اتحادیه اروپا پشتیبانی می‌شود و به همین علت نیز در حال حاضر یک کشور گرجستان مناسب در امر سرمایه‌گذاری و به خصوص موضوع صادرات و واردات مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.

افزایش سرمایه گذاری ایرانیان در کشور گرجستان سال ۲۰۱۸ که با استناد بر آمارهای رسمی اداره ی ملی ثبت آمار و ارقام کشور گرجستان، عمده ی سرمایه گذاری ایرانیان مربوط به خرید ملک در گرجستان و جهت اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک بوده و این آمار نسبت به سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است.

سال ۲۰۱۸ در کشور گرجستان سال پرباری بود و پیشرفت های قابل ملاحظه ای در بسیاری جهات داشت که در رتبه بندی بین المللی قابل اثبات است و همچنین سال بسیار خوب از نظر تحقیق رویای پیوستن به یورو آتلانتیک و اتحادیه اروپا بود.

کشور گرجستان بیشترین تلاش خود را برای اجرای اصلاحات که به رشد فراگیر در گرجستان کمک می کند انجام داد و تا در زمینه مدل اقتصادی توسعه و رشد کشور تغییری انجام دهیم.

در راستای پیشرفت گرجستان در سال ۲۰۱۸ برنامه های اجتماعی ادامه و سال آینده بهبود می یابد در این سال ما صدها هزار شهروند را از بار مالیاتی معاف شده اند.

اعلام بنیاد Heritrage و بر اساس آخرین نظرسنجی، کشور گرجستان جایگاه خود را در زمینه آزادی اقتصادی و سرمایه گذاری و کار در سال2018 داده است.

کشور گرجستان امن ترین کشور برای اقامت و سفر و سرمایه گذاری است و همچنین در حوزه‌ی گردشگری پیشرفت زیادی کرده است  و گردشگران می‌توانند با امنیت بالا از جاذبه‌های دیدنی آن دیدن کنند.

پیشرفت گرجستان در سال 2018

پیشرفت گرجستان در سال 2018

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه