پرورش قارچ در گرجستان و بررسی بازار قارچ در گرجستان

پرورش قارچ در گرجستان و بررسی بازار قارچ در گرجستان

پرورش قارچ در گرجستان و بررسی بازار قارچ در گرجستان

پرورش قارچ در گرجستان می تواند یکی از فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان محسوب شود.

قارچ ارزش غذایی زیادی برای انسان دارد و قارچ در کنار سبزیجات تازه می تواند سبد غذایی خانواده ها در گرجستان باشد.

همچنین قارچ بدلیل دارابودن نمک کم ، معدن گروهی از ویتامین ها و املاح معدنی ضروری برای بدن انسان می باشد.

کشور گرجستان، با دارا بودن امکانات مهاجرتی مختلفی، از بهترین کشورها برای مهاجرت است و یکی از روش های مهاجرت به گرجستان، سرمایه گذاری در زمینه پرورش قارچ در گرجستان است و اگر شما در زمینه پرورش قارچ مهارت دارید، می توانید در زمینه پرورش قارچ در گرجستان سرمایه گذاری کرده و علاوه بر کسب سود، اقامت گرجستان را نیز دریافت کنید.

پرورش قارچ در گرجستان یکی از سرمایه گذاری های سودآور در این کشور است و البته سرانه مصرف قارچ در گرجستان بالا نیست، ولی شما می توانید قارچ های تولید شده را به سراسر اروپا و حتی کشورهای دیگر هم صادر کنید.

اما عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا، بازار بزرگی، بالغ بر 900 میلیون نفر ایجاد کرده است و شما می توانید قارچ های تولید شده را در بسته بندی های زیبا به دیگر کشورهای اروپایی صادر کنید و این راه، یک روش سودآور می باشد.

در گرجستان نیز بیشتر قارچ های صدفی مصرف دارند و مصرف سرانه قارچ خوراکی در گرجستان بالاست و برخی از غذاهای پرطرفدار گرجی مثل : خینکالی قارچ ، چاناخی ، سوکو کژ و ….. با قارچ درست می شوند و در کل ذائقه گرجی ها به گونه ای است که قارچ خوراکی را بسیار دوست دارند.

فواید پرورش قارچ در گرجستان عبارتند از: میزان سرمایه اولیه کم، سود مناسب، بازار مصرف مناسب، مدت زمان کم برای پرورش قارچ

پرورش قارچ در گرجستان و بررسی بازار قارچ در گرجستان

پرورش قارچ در گرجستان و بررسی بازار قارچ در گرجستان

روش های پرورش قارچ در گرجستان

برای پرورش قارچ در کشور گرجستان، شما دو راه دارید:

  • سرمایه گذاری در زمینه پرورش قارچ در گرجستان

روش اول، سرمایه گذاری در این زمینه است و برای این کار، شما باید حداقل مبلغ 300.000 لاری را به طور مستقیم در گرجستان سرمایه گذاری کنید و همچنین فراموش نکنید که باید سرمایه تان از این 300 هزار لاری بیشتر باشد تا در زمینه مخارج خودتان به مشکل نخورید.

  • پرورش قارچ در گرجستان از راه ثبت شرکت در گرجستان

اگر شرایط سرمایه گذاری در گرجستان را ندارید، می توانید از ثبت شرکت در گرجستان استفاده کنید و یعنی می توانید یک کارگاه کوچک تولیدی قارچ در گرجستان را راه اندازی کنید و در این روش هم می توانید اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت را دریافت کنید.

روش های پرورش قارچ در گرجستان

روش های پرورش قارچ در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه