پرورش قارچ در گرجستان و بررسی بازار قارچ در گرجستان

پرورش قارچ در گرجستان و بررسی بازار قارچ در گرجستان

پرورش قارچ در گرجستان و بررسی بازار قارچ در گرجستان

پرورش قارچ در گرجستان می تواند یکی از فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان محسوب شود.

قارچ ارزش غذایی زیادی برای انسان دارد و قارچ در کنار سبزیجات تازه می تواند سبد غذایی خانواده ها در گرجستان باشد.

همچنین قارچ بدلیل دارابودن نمک کم ، معدن گروهی از ویتامین ها و املاح معدنی ضروری برای بدن انسان می باشد.

کشور گرجستان، با دارا بودن امکانات مهاجرتی مختلفی، از بهترین کشورها برای مهاجرت است و یکی از روش های مهاجرت به گرجستان، سرمایه گذاری در زمینه پرورش قارچ در گرجستان است و اگر شما در زمینه پرورش قارچ مهارت دارید، می توانید در زمینه پرورش قارچ در گرجستان سرمایه گذاری کرده و علاوه بر کسب سود، اقامت گرجستان را نیز دریافت کنید.

پرورش قارچ در گرجستان یکی از سرمایه گذاری های سودآور در این کشور است و البته سرانه مصرف قارچ در گرجستان بالا نیست، ولی شما می توانید قارچ های تولید شده را به سراسر اروپا و حتی کشورهای دیگر هم صادر کنید.

اما عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا، بازار بزرگی، بالغ بر 900 میلیون نفر ایجاد کرده است و شما می توانید قارچ های تولید شده را در بسته بندی های زیبا به دیگر کشورهای اروپایی صادر کنید و این راه، یک روش سودآور می باشد.

در گرجستان نیز بیشتر قارچ های صدفی مصرف دارند و مصرف سرانه قارچ خوراکی در گرجستان بالاست و برخی از غذاهای پرطرفدار گرجی مثل : خینکالی قارچ ، چاناخی ، سوکو کژ و ….. با قارچ درست می شوند و در کل ذائقه گرجی ها به گونه ای است که قارچ خوراکی را بسیار دوست دارند.

فواید پرورش قارچ در گرجستان عبارتند از: میزان سرمایه اولیه کم، سود مناسب، بازار مصرف مناسب، مدت زمان کم برای پرورش قارچ

پرورش قارچ در گرجستان و بررسی بازار قارچ در گرجستان

پرورش قارچ در گرجستان و بررسی بازار قارچ در گرجستان

روش های پرورش قارچ در گرجستان

برای پرورش قارچ در کشور گرجستان، شما دو راه دارید:

  • سرمایه گذاری در زمینه پرورش قارچ در گرجستان

روش اول، سرمایه گذاری در این زمینه است و برای این کار، شما باید حداقل مبلغ 300.000 لاری را به طور مستقیم در گرجستان سرمایه گذاری کنید و همچنین فراموش نکنید که باید سرمایه تان از این 300 هزار لاری بیشتر باشد تا در زمینه مخارج خودتان به مشکل نخورید.

اگر شرایط سرمایه گذاری در گرجستان را ندارید، می توانید از ثبت شرکت در گرجستان استفاده کنید و یعنی می توانید یک کارگاه کوچک تولیدی قارچ در گرجستان را راه اندازی کنید و در این روش هم می توانید اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت را دریافت کنید.

روش های پرورش قارچ در گرجستان

روش های پرورش قارچ در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه