پرورش خوک در گرجستان

پرورش خوک در گرجستان

پرورش خوک در گرجستان

دامداری در گرجستان گزینه ی خوبی برای مهاجرت به گرجستان است و شما می توانید در گرجستان در زمینه دامداری برای خود سرمایه گذاری کنید تا اقامت گرجستان را از همین طریق دریافت کنید.

گرجستان زمین هایی دارد که 43 درصد معادل 3 میلیون هکتار از آنها برای صنعت دامپروری مناسب هستند و دارای آب و هوای معتدل و رطوبت کافی است و به خاطر وجود علوفه زیاد موقعیت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری دارد.

سرمایه گذاری در دامپروری در کشور گرجستان یکی از با ارزش ترین سرمایه گذاری ها در گرجستان است، چون هم بازدهی به نسبت میزان سرمایه گذاری دارد و هم دوره بازگشت سرمایه کم است و هم اقلیم مناسب و یکنواختی بارندگی در طول سال بسیار مناسب است.

مدت زمان بارداری هر خوک ۱۱۵ روز بوده و بعد از این مدت می تواند ۱۵ بچه  را به دنیا می آورد بنابراین می توان گفت که سرمایه گذاری در زمینه پرورش خوک بهترین سرمایه گذاری بوده و مبالغ سرمایه گذاری خیلی زودتر به سرمایه گذار برمی گردد و با توجه به اینکه هر مولد خوک در سال بین 4 تا 8 بچه بدنیا می آورد و باتوجه به مصرف بالای گوشت خوک در گرجستان، می توان بازار هدف مناسبی را برای آن متصور بود.

طرح های توجیهی زیادی درباره دامپروری در گرجستان وجود دارد با میزان سرمایه گذاری های مختلف ولی از این بین، پرورش گاو، گوسفند، بز و خوک از بقیه طرح ها توجیه اقتصادی بهتری دارند.

امتیازاتی که موجب رشد صنعت دامپروری گرجستان شده: اقلیم مناسب گرجستان و بالا بودن مصرف سرانه گوشت در گرجستان

پرورش خوک در گرجستان

پرورش خوک در گرجستان

ملزومات یک مزرعه پرورش خوک در گرجستان

سرمایه لازم برای یک مزرعه پرورش خوک بستگی به مقیاس کار شما دارد و از حداقل دو راس می توان شروع کرد تا هزاران مولد و با مقیاس کمتر هم می توان شروع کرد ولی صبر زیاد و دوره بازگشت سرمایه طولانی تری را برای آن بایستی در نظر گرفت.

ملزومات داشتن یک مزرعه پرورش خوک به قرار زیر است:

  • ایجاد یک فضای مناسب برای پرورش خوک در گرجستان
  • یک زمین مناسب جهت کشت ذرت و غلات دانه ای و یا خرید علوفه برای پرورش خوک در گرجستان
  •  خرید مولدهای مناسب خوک جهت پرورش و تولید مثل
  • استخدام کارگر متخصص.
ملزومات یک مزرعه پرورش خوک در گرجستان

ملزومات یک مزرعه پرورش خوک در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه