پروازهای بین المللی گرجستان تا اول اکتبر از سر گرفته نمیشوند

پروازهای بین المللی گرجستان تا اول اکتبر از سر گرفته نمیشوند

آژانس هواپیمایی گرجستان اعلام کرد: پروازهای منظم بین المللی تا اول اکتبر از سر گرفته نمیشوند هرچند پاریس، ریگا و مونیخ استثناء هستند. از آنجا که پیش بینی وضعیت در بخش حمل و نقل هوایی با توجه به بیماری همه گیر کرونا در سطح جهانی مشکل است ، تصمیمات مربوط به محدودیت های مرزی و مسافران به صورت دوره ای تغییر میکند.
وزیر اقتصاد گرجستان خانم ناتیا تورناوا گفت: راه اندازی مجدد پروازهای بین المللی بعد از دوره قرنطینه ، بستگی به وضعیت پاندمی کرونا در گرجستان دارد.
قابل ذکر است که شورای اتحادیه اروپا لیست کشورهایی که محدودیت سفر باید به تدریج از ٣١ جولای برای آنها برداشته شود را به روز کرد و این لیست همچنان شامل گرجستان میباشد.
گرجستان پیش از این مرزهای خود را بر روی کشورهای آلمان، فرانسه، لاتویا، لیتوانیا و استونی بدون قید و شرط گشوده بود و این کشورها نیز مرزهای خود را بر روی گرجستان باز نموده بودند.

هلدینگ آریا
بزرگترین و معتبرترین مرکز تخصصی مشاوره سرمایه گذاری، مهاجرت و بیزینس گرجستان

توسط | 2020-08-19T10:56:57+04:00 آگوست 19th، 2020|اخبار گرجستان دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه