ویزای کار گرجستان و مشاغل مورد نیاز 2019 گرجستان

کشور گرجستان به دلیل نزدیکی با ایران و شرایط زندگی نسبتاً مشابه با ایران، مورد استقبال کارجویان بسیاری از ایران قرار گرفته است.

اخذ ویزای کار گرجستان , ویزای کار گرجستان و مشاغل مورد نیاز 2019 گرجستان برای اتباع کشورهای مختلف مکان پذیر می باشد. کار در کشور گرجستان مستلزم اخذ ویزای کار این کشور می باشد و تنها مزیت کار در گرجستان برای ایرانیان این است که این کشور برای مدت زمان 45 روز ویزایی را از ایرانیان برای ورود دریافت نمی کند، در نتیجه متقاضیان اخذ ویزای کار گرجستان می توانند به صورت توریستی وارد این کشور شده و به جست و جوی کار در گرجستان بپردازند.

کار در این کشور به چند طریق صورت می گیرد: کار از طریق دعوت‌نامه، کار از طریق تحصیل، کار از طریق ثبت شرکت

از طریق کار در گرجستان میتوانید اقامت گرجستان را بدست آوردید.

گزارش سال ۲۰۱۹ گرجستان دارای رتبه ششم میان ۱۹۰ کشور جهان در انجام فعالیت های بیزینسی می باشد و که توسط بانک جهانی منتشر شده است، گرجستان از لحاظ سادگی انجام کسب و کار در رتبه ششم قرار دارد و در حال حاضر گرجستان دارای بالاترین امتیاز کشور در منطقه اروپایی و آسیای مرکزی است.

کشور گرجستان در سالهای اخیر به دلیل شرایط مشابه زندگی با ایران، مورد توجه بسیاری از ایرانیان متقاضی کار قرار گرفته است و از جمله ویزای کار گرجستان و مشاغل مورد نیاز 2019 گرجستان می توان به لوله کش و تکنسین برق ساختمان، مهندس عمران، دندانپزشک، پرستار، کارشناس آی تی، کارشناس مخابرات و کارگر معدن و کار املاک و حسابداری و نمایندگی های فروش مواد غذایی و دارویی و مشاوره در زمینه سرمایه گذاری و نوشتن بیزینس پلن های حرفه ای، دندانپزشکی، پرستاری، مشاغل در زمینه اینترنت و وبسایت، و مهندسی …اشاره نمود.

ویزای کار گرجستان و مشاغل مورد نیاز 2019 گرجستان

ویزای کار گرجستان و مشاغل مورد نیاز 2019 گرجستان

قوانین جدید جهت ورود و خروج به کشور گرجستان

کار در گرجستان و اخذ ویزای کار گرجستان از طریق کار می توان به الزام دانستن زبان گرجی و روسی برای کار در این کشور و دشواری یادگیری آنها اشاره نمود و اخیراً نیز کشور گرجستان سختگیری های زیادی را برای ورود کارگران خارجی و در نتیجه اعطای ویزای کار گرجستان اتخاذ نموده است.

قوانین جدید جهت ورود و خروج به کشور گرجستان به شرح زیر می باشد :

  • از این پس مقررات ورود و خروج مشابه قبل به مدت ۴۵ روز پا برجاست با این تفاوت که ایرانیان و مسافرین عزیز میتوانند فقط ظرف مدت ۳ ماه، مدت زمان مجاز را سپری کنند.
  •  پس از اتمام ۴۵ روز از هیچ مرزی قادر به بازگشت نخواهید بود.
  • در صورت دیده شدن هرگونه تخلفی و ماندن بیش از ۴۵ روز تا ۳ ماه از ورود به خاک این کشور محروم میشوید.
  •  مسافرین محترم همانند قبل باید دارای بلیط رفت و برگشت، بیمه و وچر هتل باشند.
  • در صورت دیده نشدن هیچ گونه تخلفی پس از پایان ۴۵ روز با صرف مدت یک ماه در خاک هر کشور دیگری قادر به بازگشت خواهند بود.
قوانین جدید جهت ورود و خروج به کشور گرجستان

قوانین جدید جهت ورود و خروج به کشور گرجستان