نحوه ثبت شرکت در ترکیه

نحوه ثبت شرکت در ترکیه

نحوه ثبت شرکت در ترکیه

اگر قصد تجارت دارید از میان کشورهای همسایه، کشور ترکیه یکی از بهترین مقاصد برای شما خواهد بود، رشد مناسب تجاری، اقتصادی این کشور در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از تجار و فعالان عرصه اقتصاد بوده است.

اقامت به ترکیه به روش های گوناگونی دارد و به دو صورت اقامت کوتاه مدت و بلند مدت است که با ثبت شرکت میتوانید اقامت بگیرید و این روش ها از نظر هزینه، مدت زمان و سرعت اخذ اقامت با هم تفاوت دارند.

ثبت شرکت در ترکیه چون ترکیه اقتصاد رو به رشدی دارد در جذب سرمایه گذاران تاثیر به سزایی دارد و جنبه گردشگری هم دارد.

ثروتمندان با ثبت شرکت در ترکیه نیز به بازار ترکیه راه یافته اند و از این منبع درآمد زیادی دارند و با ثبت شرکت قادر خواهید بود تا تجارت خود با کشورهای مختلف را از طریق این شرکت ها انجام دهید.

این کشور به سرعت روند پیشرفت را بخصوص در زمینه اقتصادی و جذب سرمایه گذار خارجی طی کرده بنابراین می تواند گزینه مناسبی برای زندگی و کار و ازجمله ثبت شرکت در ترکیه باشد.

ثبت شرکت در ترکیه به تنهایی و آسانی به شما امکان اقامت دائم را نمی‌دهد مراحل متعددی دارد.

ابتدا این که این نوع شرکت و کارآفرینی از طریق دولت ترکیه تایید شود و در ترکیه به آن نیاز باشد و پس از این تاییدیه افراد می‌توانند با ثبت شرکت خود اقامت ۶ ماهه موقت دریافت کنند، پس از کار و تاییدیه مجدد از طریق دولت این اقامت تا ۱ سال تمدید می‌شود و سپس با تمدید ۲ سال، تا ۵ سال فعالیت مداوم شرکت و کار در آن افراد می‌توانند برای دریافت اقامت دائم ترکیه و دریافت شناسنامه و پاسپورت ترکیه اقدام کنند.

نحوه ثبت شرکت در ترکیه

نحوه ثبت شرکت در ترکیه

توسط | 2019-01-27T16:19:21+04:00 ژانویه 27th، 2019|ترکیه دسته بندی ها|برچسب ها: ، ، |بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه