مهدکودک ها و مدارس دولتی و خصوصی در گرجستان

مهدکودک ها و مدارس دولتی و خصوصی در گرجستان

مهدکودک ها و مدارس دولتی و خصوصی در گرجستان

مدارس گرجستان

مهد کودک‌ها شامل :

۱_مهدهای دولتی که در هر منطقه ای هست و فقط ثبت نام اینترنتی داره و در اردیبهشت ماه ثبت نامشون شروع میشه و زبان گرجی هست.
۲_مهد مادر (گرجی) شهریه ماهی ۴۰۰ لاری و سرویس ماهی ۱۰۰ لاری جمعا ۵۰۰ لاری در ماه ، بیس گرجی ولی انگلیسی هم یاد میدن.
۳_ مهد مادر (گرجی) خصوصی شهریه ۴۸۰ لاری به اضافه ۲۲۰ لاری پول لوازم التحریر یک سال ،بیس انگلیسی ولی آموزش خواندن و نوشتن گرجی هم دارد.
مدارس گرجستان

مدارس شامل :

مدارس دولتی ، خصوصی گرجی و بین‌المللی

۱_ مدارس دولتی در صورتی ثبت نام میکنند که دانش آموز زبان گرجی رو بلد باشه تنها مدرسه ای که در حال حاضر بدون آشنایی با زبان گرجی ثبت نام می‌کنه مدرسه نینو است و مدرسه آتی ناتی که هزینه ثبت نام ۱۵۰۰ لاری در سال است و بصورت اقساط ماهیانه ۱۵۰ لاری هم قابل پرداخته اگ، از ساعت ۹ تا ۲ ،بعد از اتمام ساعت کلاس ۱ساعت برای دانش آموزان خارجی کلاس آموزش زبان گرجی برگزار میشه. دانش آموزان مدارس دولتی برای ورود به دانشگاه باید کنکور بدن.
۲_ مدرسه پروگرس که بین‌المللی آمریکایی است و شروع شهریه سالیانه از ۵۰۰۰ لاری است ، برای ثبت نام در این مدرسه نیاز به آشنایی به زبان انگلیسی است . سیستم آموزشی این مدرسه بر اساس سیستم ib است ، بدون ارائه دیپلم ib
مدارس گرجستان
۳_ مدرسه خصوصی گرجی المپیا شهریه سالیانه ۵۰۰۰ لاری که به صورت اقساط قابل پرداخت است در سه قسط، دو زبانه گرجی و انگلیسی ، ناهار ، میان وعده، کلاس های آموزشی فوق برنامه شامل موسیقی،رقص و شنا، فارغ‌التحصیلان این مدرسه بدون کنکور وارد دانشگاه میشوند.
۴_ مدرسه آمریکایی که شهریه خیلی بالایی داره تا ۲۲۰۰۰ دلار در سال ،سیستم آموزشی ib با ارائه دیپلم ib
دیپلم ib نوع دیپلمی است که به سیستم آموزشی خاصی تعلق میگیرد که در یک سری مدارس و دانشگاه‌های اروپا، انگلستان و آمریکا پیاده می‌شود و فارغ‌التحصیلان این مدارس فقط در دانشگاه هایی که با همین سیستم هستند می‌توانند تحصیل کنند و یا اینکه بعد از ۱سال تحصیل در یکی از این دانشگاه ها از قانون انتقال دانشجو استفاده کرده و در دانشگاه مورد نظر خود ادامه تحصیل دهند.
۵_ مدارس بین المللی، انگلیسی و اروپایی که با سیستم آموزشیib هستند و همه شهریه بالای ۱۰۰۰ دلار در سال دارند.

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

يك ديدگاه

  1. مسعود نوامبر 6، 2018 در 11:55 ب.ظ - پاسخ دادن

    مهدکودک ایرانی مادر گرجستان هم هست. زبان انگلیسی همراه با بازی یاد میدن.
    شیوه های خوب و مربی های خوب دارن.

ثبت ديدگاه