مزایای مهاجرت و زندگی در گرجستان

مهاجرت به گرجستان


چرا امروزه بسیاری از افراد قصد مهاجرت به گرجستان را دارند و علت این که گرجستان مقصد اصلی مسافرت مردم به خارج کشور شده است ؟ علت اصلی این موضوع را میتوان نا امن بودن کشورهای همسایه ایران از جمله ترکیه نامبرد و همچنین زندگی در گرجستان و تفریح و سفر در گرجستان بسیار کم هزینه می باشد .
شاید باورتان نشود ولی تور گرجستان در ایام فصل زمستان و پاییز از ۵۵۰ هزارتومان شروع میشود و خوب شما میتوانید تنها با ۵۵۰ هزار تومان به یک کشور اروپایی سفر داشته باشید .

مزایای زندگی در گرجستان را میتوان اینگونه نام برد :

مهاجرت به گرجستان
پایین بودن هزینه زندگی در گرجستان : گرجستان را میتوان جز ۱۰ کشور ارزان از نظر هزینه زندگی نام برد و این مزیت بزرگی برای سفر و زندگی در گرجستان به حساب میاید .
امنیت بسیار بالا برای زندگی در گرجستان (( گرجستان سومین کشور امن دنیا می باشد))
مردمان کشور گرجستان بسیار شاد زندگی میکنند و جز کشور های شاد دنیا محسوب میشوند .
تنوع غذایی در گرجستان بسیار زیاد می باشد و غذا های گرجی بسیار خوشمزه می باشد .
جمعیت کشور گرجستان بسیار پایین می باشد و ترافیک در این کشور به ندرت وجود دارد .
کشور گرجستان دارای طبیعت بسیار زیبا و آب هوای بسیار پاک می باشد .
سواحل گرجستان بسیار دیدنی می باشد و جز سواحل بسیار ارزان کشور های اروپایی محسوب میشود .
کشور گرجستان عضو ناظر اتحادیه اروپا میباشد و مردمان این کشور بدون نیاز به ویزا شینگن میتوانند به کشور های عضو شینگن سفر کنند .
مهاجرت به گرجستان

اطلاعات کلی درباره گرجستان:

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که به فکر زندگی در یک کشور آرام و بدور از دغدقه هستید میتوان گفت زندگی در گرجستان یکی از بهترین انتخاب های شما می باشد و مردمان گرجستان بسیار شاد زندگی می کنند .

بیشتر مردم کشور گرجستان بر این باور هستند که زندگی فقط همین امروز است و شاید فردای وجود نداشته باشد و به همین دلیل بیشتر در آمد خود را در جهت شاد زندگی کردن خرج میکنند .
مهاجرت به گرجستان
وضعیت آموزش پرورش و تحصیل در گرجستان بسیار مناسب می باشد و ۱۲۹ دانشگاه دولتی و خصوصی و بین المللی در گرجستان وجود دارد .

کشور گرجستان از نظر بهداشت رتبه قابل قبولی را دریافت میکند و آمار مرگ و میر در این کشور در سن های بالاتر می باشد .

وضعیت کسب کار در گرجستان اگر به صورت اصولی و با برنامه ریزی انجام شود بسیار سود ده و موثر است .

کشور گرجستان فاصله بسیار کمی با کشور ایران دارد و مدت زمان سفر هوایی شما با گرجستان تنها ۹۰ دقیقه می باشد . در حال حاضر سفر به گرجستان بسیار کم هزینه می باشد و همچنین نیاز به اخذ ویزا نمی باشد .
مهاجرت به گرجستان

شرایط گرفتن خانه در گرجستان:

صنایع این کشور اغلب در شهرهای تفلیس – کوتایسی – پوتی – باتومی متمرکز شده است .برای اجاره خانه از ۲۰۰ دلار در ماه تا ۳۰۰۰ دلار در ماه آپارتمان و خانه های مختلفی وجود دارد. هیچ محدودیتی برای خرید و فروش املاک و مستغلات برای خارجیان وجود ندارد و سند مالکیت کامل به نام آنان زده می شود.خارجیها حقوقی کاملا برابر با گرجیها دارند .

تفریح در گرجستان:

اگر به فکر تفریح و استراحت همچنین هزینه پایین زندگی هستید میتوان در گرجستان توازن بین کسب کار و ارامش زندگی را تجربه کنید .در زمان اتحاد جماهیر شوروی نیز کشور گرجستان به داشتن تفرجگاههای ساحلی , پارکهای عمومی , مناطق مناسب برای انجام ورزش اسکی و داشتن چشمه های آب معدنی فراوان شهرت داشته و قسمت بزرگی از گردشگران این کشور را روسها تشکیل می دهند.البته در زمان حاضر ایرانیان و آذربایجان و ترکیه و ارمنستان و اوکراین نیز سهم بزرگی در توریست این کشور را دارند .
مهاجرت به گرجستان
در بسیاری از مناطق گرجستان ( برجومی – مستیا – باتومی – تلاوی- سیغناقی -کازبگی – باگوریانی- توشتی …. ) مکانهای بسیار خوبی برای انجام فعالیتهای ورزشی , ماجراجویی و اکو توریسم ( شکار – رفتینگ – اسب سواری – اسکی – کوه نوردی … ) وجود دارد.در کل با توجه به وسعت کم کشور گرجستان طبیعت و مکان های دیدنی و تفریحی بسیاری وجود دارد .