محدودیت های ورود اتباع خارجی به گرجستان هر دو هفته بررسی می شوند

محدودیت های ورود اتباع خارجی به گرجستان هر دو هفته بررسی می شوند

جورجیا گاخاریا نخست وزیر گرجستان در جلسه امروز کابینه گفت: قوانین مسافرتی و لیست کشورهای امن هر دو هفته بررسی میشوند ، ما قصد داریم محدودیت های ایجاد شده ورود به کشور از مرز فرودگاهی در بحران کرونا را قدم به قدم برطرف کنیم.
ایشان خاطر نشان کرد : وزارت اقتصاد در راستای دستورالعمل های مربوطه در حال مذاکره با شرکتهای هواپیمایی اروپایی ست تا پروازهای مستقیم را تا حد امکان سریع و موثر انجام دهند.
تا آن زمان ، تصمیم گرفتیم که شرکای ما در شرکتهای هواپیمایی خارجی بتوانند پروازهای هدفمند برای انتقال شهروندان خود از پایتخت های مختلف را انجام دهند و این برنامه همانطور که وزارت خارجه تایید کرده است، تا زمانیکه تقاضای زیادی داشته باشد ، ادامه خواهد یافت.
نخست وزیر گاخاریا گفت : به اتفاق شرکای اروپاییمان و بر اساس توافق نامه فی مابین ، قوانین سفر و لیست کشورهای امن هر دو هفته بررسی میشوند.
این مسئولیت مشترک ما برای مقابله با گسترش جهانی این بیماری است.

هلدینگ آریا
بزرگترین و معتبرترین مرکز تخصصی مشاوره سرمایه گذاری، مهاجرت و بیزینس گرجستان

توسط | 2020-07-17T11:02:42+04:00 جولای 13th، 2020|اخبار گرجستان، اقامت گرجستان، املاک گرجستان دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه