قیمت انواع آپارتمان در گرجستان 2019

قیمت انواع آپارتمان در گرجستان 2019

قیمت انواع آپارتمان در گرجستان 2019

در تفلیس، متوسط هزینه لازم جهت خرید آپارتمان، بسته به محل قرارگیری، متراژ، دسترسی یا عدم دسترسی به مترو، نوساز بودن یا نبودن، دسترسی یا عدم دسترسی به فضای سبز و… متغیر است.

زمین بسیاری از خانه های ویلایی، کاربری مسکونی نداشته و کاربری کشاورزی دارند، اگر زمینی که ویلا در آن احداث شده است، کاربری کشاورزی داشته باشد، اتباع خارجی نمی توانند به موجب قانون آن را تحت تملک داشته باشند و از این طریق اقدام برای اخذ اقامت میسر نیست.

یکی از روش های سرمایه گذاری در گرجستان و همچنین اخذ اقامت گرجستان، خرید ملک در گرجستان و یا خرید خانه در گرجستان می باشد.

املاک در گرجستان به پنج دسته تقسیم بندی می شود. جهت خرید ملک در گرجستان و یا سرمایه گذاری در گرجستان می توانید در پنج دسته آپارتمان در گرجستان (مسکونی و اداری)، ویلا در گرجستان، مغازه در گرجستان، زمین مسکونی در گرجستان و زمین کشاورزی در گرجستان اقدام نمایید.

آپارتمان در گرجستان بیشترین عرضه و تقاضا را در شهرهای تفلیس و باتومی دارد و اکثر آپارتمان های نوساز در گرجستان، منطقه قفقاز و اروپای شرقی به صورت “وایت فریم” به فروش می رسد.

توصیه می شود بجای خرید آپارتمان گرین (با کابینت و کولر گازی و پکیج)، آپارتمان وایت بخرید و یا خودتان تکمیل کنید یا به پروژه طراحی مورد نظرتان را بدهید و خودش ظرف ۱ ماه برایتان تکمیل کند.

در این روش ملکی غیر از زمین کشاورزی میخرید که توسط کارشناس رسمی گرجستان بیش از ۳۵۰۰۰$ به بالا کارشناسی گردد.

قیمت انواع آپارتمان در گرجستان 2019

قیمت انواع آپارتمان در گرجستان 2019

نکات مهم در خرید ملک در گرجستان

هر منطقه از گرجستان بخصوص شهر تفلیس دارای قیمت مشخص می باشد پس به دنبال ارزانی نامتعارف و شرایط عجیب و غریب نباشید و چون بیشتر در همین موارد است که افراد متقاضی مسکن دچار ضرر و زیان فراوان از افراد سودجو می شوند.

حتما برای خرید ملک مورد نظر خود چه در پروژه های بزرگ ساختمانی و یا  پروژه شخصی ساز و یا دیگر املاک از فرد یا شرکت مشاور ذیصلاح در این زمینه در گرجستان استفاده کنید چون در صورت خرید ملک و کسب نکردن اقامت هیچ راهی برای برگرداندن سرمایه خود ندارید.

پرداخت وجه ملک خریداری شده نیز از نکات مهم و اساسی خرید یک ملک به صورت قانونی می باشد و بیشتر تخلفات از انتقال پول و پرداخت وجه ملک اتفاق می افتد.

نکات مهم در خرید ملک در گرجستان

نکات مهم در خرید ملک در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه