قوانین سرمایه گذاری در گرجستان 2019

قوانین سرمایه گذاری در گرجستان 2019

قوانین سرمایه گذاری در گرجستان 2019

جهت فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان و شناسایی آنها از مهمترین علایق سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری در گرجستان است.

در بحث سرمایه گذاری در گرجستان و اخذ اقامت دائم این کشور می توان ساخت و ساز در دو شهر تفلیس و باتومی را در نظر گرفت که بسیار مورد توجه قرار گرفته و از سود بالایی برخوردار است.

سرمایه گذاری در گرجستان یکی از بهترین راه حل های اسان با سود بیشتر میباشد چرا که این کشور به دلیل وضعیت استراتژیک منطقه ای از نظر تجاری موقعیت بسیار ازاد برای تجارت میباشد و این کشور با کشور های ترکیه و چین رابطه تجارت ازاد دارد، بطوری که این کشور با واردات و صادرات به این دو کشور هیچ گونه مالیاتی را پرداخت نمی نماید.

+ قوانین اقامت گرجستان تغییر کرد

پس با بهترین روش شما مبلغ ۳۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری که به صورت کامل اطلاعات و اسناد معتبر ان را که کاملا شفاف باشد و ان را به صورت مدارک قانونی در دسترس داشته باشد و یک وکیل کاملا گرجی برای انجام مراحل قانونی ان کشور داشته باشد و یا حتی میتواند هر فرد مجردی که حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار لاری گرجستان را در این کشور سرمایه گذاری نمایید میتواند اقامت دائم گرجستان را دریافت و یک شهروند گرجستانی به صورت شفاهی باشد.

قوانین سرمایه گذاری در گرجستان 2019

قوانین سرمایه گذاری در گرجستان 2019

انواع سرمایه گذاری در گرجستان و اخذ اقامت

انواع سرمایه گذاری در گرجستان و اخذ اقامت دائم به همراه آن در بخش های مختلف قابل اجرا می باشد.

برای واجد شرایط بودن اجازه اقامت دائم در گرجستان سرمایه گذار باید حداقل ۳۰۰،۰۰۰ لاری گرجستان در اقتصاد گرجستان سرمایه گذاری کند.

اجازه اقامت کوتاه مدت به صاحبان املاک و مستغلات که آپارتمان ، خانه، زمین توسعه و یا هر گونه اموال مسکونی یا تجاری به ارزش ۳۵،۰۰۰ دلار و بیشتر خریداری  کرده اند اعطا خواهد شد.

سرمایه گذاری در گرجستان نسبت به سایر کشورهای اروپا ریسک کمتری دارد و این موضوع باعث شده است که در سالیان اخیر سرمایه گذاران فراوانی را جذب نماید.

انواع سرمایه گذاری در گرجستان عبارتند از:

  • سرمایه گذاری در کشاورزی و صنایع غذایی
  • سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
  • ثبت شرکت در گرجستان
  • تولید صنعتی در گرجستان
انواع سرمایه گذاری در گرجستان و اخذ اقامت

انواع سرمایه گذاری در گرجستان و اخذ اقامت

برگرفته از وب سایت زندگی ایرانی – اخذ اقامت گرجستان با سرمایه گذاری در املاک گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه