بند قانون جدید “سؤپیشینه” برای اخذ اقامت گرجستان

بند قانون جدید “سؤپیشینه” برای اخذ اقامت گرجستان

بند قانون جدید “سؤپیشینه” برای اخذ اقامت گرجستان

با توجه به قانون جدید کشور گرجستان، افرادی که تحت پیگرد قضایی قرار میگیرند در ایران نمیتوانند اقامت گرجستان را دریافت نمایند.

توجه نمایید درصورتیکه قبلا سابقه کیفری داشته باشید محدودیتی در اخذ اقامت گرجستان ندارد و این محدودیت فقط شامل افرادی است که جرمی مرتکب شده اند و از کشور فرار میکنند به مقصد گرجستان و دادگاههای ایران برایشان حکم صادر کرده و تحت تعقیب هستند.

بدین منظور اخذ گواهی عدم سو پیشینه از مراکز پلیس+۱۰ الزامی است.

+ آخرین قوانین اخذ اقامت گرجستان

میتوانید در یکی از این ۲ شرایط مراتب را انجام دهید:

۱- متقاضی قبل از سفر به گرجستان به دفتر تهران مراجعه نمایند برای دریافت عدم سو پیشینه و ترجمه رسمی و تایید وزارت امور خارجه.
۲- متقاضی پس از خرید در گرجستان و درخواست اقامت به ایران و به دفتر تهران برای انجام سو پیشینه و ترجمه رسمی و تایید وزارت امور خارجه مراجعه نماید.

یکی از شرایط اخذ پاسپورت گرجستان نداشتن سوء پیشینه در کشور محل زندگی، اینترپل و همچنین در خاک گرجستان است. بنابر این شخصی که متقاضی پاسپورت گرجستان است نباید جرم سنگینی در کشورش مرتکب شده باشد

داشتن سوء پیشینه شخص متقاضی در اینترپل و یا در ایران در زمره جرم های خطرناک و همچنین عدم توانایی در پاسخ مناسب در مصاحبه پرونده های اقامت مهمترین عوامل رد درخواست برخی از متقاضیان بوده است.

هلدینگ آریا با در اختیار داشتن بیش از 10 شعبه رسمی، مجاز و تابلو دار در مراکز پرتردد گرجستان (تفلیس و باتومی) و دفاتر ایران با قابلیت دسترسی آسان، ضمن ارائه تمامی خدمات در هر شعبه، توانسته است خدمات را بصورت تفکیک شده و تخصصی در شعب مختلف ارائه دهد.

http://Https://AriaGeorgia.com

شعب گرجستان:
00995.555486868 (لسلیدزه)

00995.555929242 (مرجانیشویلی)
00995.555929272 (میدان آزادی)
00995.555513333 (کالاکوری)
00995.555201304 (باتومی)

021.44950680 (تهران)

اخذ گواهی عدم سو پیشینه از مراکز پلیس+۱۰ الزامی است.

اخذ گواهی عدم سو پیشینه از مراکز پلیس+۱۰ الزامی است.

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه