قانون جدید گرجستان در مورد کارافرینان از اول ژانویه ٢٠٢١ به مرحله اجرا در خواهد آمد

قانون جدید گرجستان در مورد کارافرینان از اول ژانویه ٢٠٢١ به مرحله اجرا در خواهد آمد

وزارت دادگستری گرجستان اعلام کرد: دولت گرجستان قانونی در خصوص کارافرینان تصویب نموده که به زودی به پارلمان فرستاده می شود و در صورت تایید از اول ژانویه ٢٠٢١ اجرائی میشود.

قانون جدید به منظور بهبود فضای کسب و کار تدوین شده و هدف آن ارتقاء چهارچوب حقوقی، تنظیم روابط داخلی شرکتها و همچنین ترویج آزادی کارافرینی و افزایش شفافیت در این زمینه می باشد. در بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط دادگستری قید شده است که هدف از این طرح نزدیک کردن قوانین گرجستان به استانداردهای اروپایی جهت تحقق الزامات توافقنامه بین اتحادیه اروپا و گرجستان است.

با تصویب قانون جدید، موضوعات مربوط به تضاد منافع مدیران تجاری، حسن نیت انجام تعهدات ،  تعهدات جامعه کارآفرینی، سازماندهی مجدد و انحلال شرکت به روز رسانی خواهد شد.

این لایحه قوانینی را معرفی میکند که به طرفین تجارت امکان بهبود و تنظیم روابط شرکتها را داده و در صورت وجود اختلاف بین شرکتها ، قوانینی برای رسیدگی و رفع هر چه بهتر این مشکلات توسط دادگاه وجود خواهد داشت.

هلدینگ آریا
بزرگترین و معتبرترین مرکز تخصصی مشاوره سرمایه گذاری، مهاجرت و بیزینس گرجستان

توسط | 2020-08-21T15:09:09+04:00 آگوست 21st، 2020|اخبار گرجستان دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه