فستیوال بستنی گرجستان، فستیوال بستنی تفلیس، جشنواره بستنی تفلیس

فستیوال بستنی گرجستان، فستیوال بستنی تفلیس، جشنواره بستنی تفلیس

فستیوال بستنی گرجستان

سالانه در شهر تفلیس چندین جشنواره و فستیوال برگزار می شود که از آن جمله می توان به جشنواره هولی یا رنگ در بهار، جشنواره و فستیوال بستنی، جشنواره گل، روز استقلال گرجستان، جشنواره پنیر تفلیس در اکتبر هر سال، جشنواره بین المللی تئاتر تفلیس در ماه اکتبر، جشنواره بین المللی فیلم تفلیس در ماه اکتبر، جشنواره موسیقی اپن ایر تفلیس در ماه جولای، فستیوال ارتدکس گرجستان، جشنواره غذا سوپرا و جشنواره موسیقی جاز تفلیس اشاره کرد.

فستیوال بستنی گرجستان

فستیوال بستنی گرجستان

با نزدیک شدن به ماه جولای و گرم شدن هوا در گرجستان، حتی تصور خنکی زمستان در اوج گرما حس لذت بخشی را القاء می کند.
فستیوال بستنی گرجستان امسال 16 جولای 2017 در پایتخت و پارک متاتسمیندا شهربازی تفلیس (Mtatsminda Park) از ساعت 11 صبح تا 20:30 برگزار می گردد.
اگر طرفدار لذت بردن از طعم های مختلف بستنی در اوج گرمای تابستان هستید فستیوال بستنی گرجستان را به شما توصیه می کنیم.

پارک متاتسمیندا (Mtatsminda Park)

شهربازی شهر تفلیس که به پارک متاتسمیندا (Mtatsminda Park) معروف است، 800 متر بالاتر از شهر تفلیس و بر روی تپه های اطراف شهر قرار دارد. مساحت این پارک بیش از 1 کیلومتر مربع است و یکی از معروفترین وسایل تفریحی در آن چرخ و فلک بزرگی با ارتفاع 80 متر است که هر دور آن حدود 13 دقیقه طول می کشد و از فراز آن می توان کل شهر تفلیس را تماشا کرد. دیگر سرگرمی های این پارک شامل ترن هوایی، کارتینگ، قایق سواری در دریاچه، وسایل کامپیوتری و… می باشد که در مجموع حدود 60 وسیله تفریحی می شود.

پارک متاتسمیندا (Mtatsminda Park)

پارک متاتسمیندا (Mtatsminda Park)

فضای سبز پارک متاتسمیندا نیز محیطی جذاب مخصوصا در ایام بهار و تابستان می باشد. شما می توانید با قطار در پارک گردش کنید و با قسمت های مختلف آن آشنا شوید. برای ورود به پارک متاتسمیندا نیاز به تهیه بلیط و پرداخت هزینه نیست ولی اگر بخواهید از امکانات تفریحی آن استفاده کنید، به ازاء کدام باید مبلغ جداگانه پرداخت نمایید.

پارک متاتسمیندا (Mtatsminda Park) امسال میزبان فستیوال بستنی گرجستان در 16 جولای 2017 می باشد.

 

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه