صنایع برتر در گرجستان

صنایع برتر در گرجستان

صنایع برتر در گرجستان

یکی از مهم ترین بخش های اقتصاد هر کشور، صنعت آن کشور می باشد و صنایع برتر در گرجستان، یکی از مهم ترین مقوله های برای ایرانیانی است که قصد اقامت در گرجستان را دارند.

صنایع برتر در گرجستان صنعت مهم بخش اقتصاد گرجستان را تشکیل می دهد و در تولید ناخالص ملی و سرمایه گذاری در گرجستان نقش مهمی را بازی می کند .

صنایع، شاخه اصلی اقتصاد گرجستان محسوب می‌شوند و نقش زیادی در تولید مجموعه اقتصادی این کشور دارند.

در بین صنایع کشور گرجستان می توان گفت که صنایع ماشین سازی و صنایع فلزی، صنایع سبک و صنایع غذایی بخش مهمی را از تولید ملی را به خود اختصاص می دهند وکارخانجات تولید شیشه و بلور، مصنوعات سرامیک و مصنوعات چوبی از دیگر صنایع برتر در گرجستان به شمار می روند.

صنابع سبک و برتردر گرجستان، توسعه و گسترش بسیار زیادی دارد ودر باتومی، سوخومی، کوتائیسی و تفلیس و حتی دیگر شهرهای گرجستان، صنایعی مانند تولید پارچه های ابریشمی، پشمی، تولید لباس، کفش ، تریکو و لوازم خرازی، کمپوت، تولید ادکلن و… محصولات و کالاهای خود را تولید می کنند.

صنایع برتر در گرجستان

معرفی صنایع مهم در گرجستان

صنعت در گرجستان نیز نقش مهمی در اقتصاد این کشور و معیشت مردم آن ایفا می کند و به همین دلیل است که صنعت در گرجستان اهمیت بالایی دارد و دولت گرجستان، همواره به فکر حمایت از سرمایه گذاران این حوزه است.

انواع صنایع برتر در گرجستان عبارتند از:

  • صنعت توریسم گرجستان

صنعت توریسم در گرجستان یکی دیگر از صنایع برتر در گرجستان است که در شکوفایی اقتصاد این کشور نقش بسیار مهمی را بازی می کند.

  • صنایع معدنی گرجستان

محصولات معدنی با حجم گسترده و به صورت متنوع در این کشور گرجستان تولید می شد که می توان به زغال سنگ، مس ، دیاتومیت، سرب، زئولیت، روی، منگنز، ارسنیک، باریت و بتونیت اشاره کرد. بخش متالورژی، فروآلیاژها و فولاد را تولید می کند

  • صنایع مادر در زمره صنایع برتر در گرجستان

در گرجستان، صنایعی مانند صنعت فولاد، نصب تجهیزات هواپیما و مواد غذایی و معدن و ساخت لوکوموتیو رواج بسیار زیادی داشت که بسیاری از صنایع این کشور من جمله صنایع مادرپیشرفت کند.

معرفی صنایع مهم در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه