شرایط کار حین تحصیل در گرجستان

شرایط کار حین تحصیل در گرجستان

شرایط کار حین تحصیل در گرجستان

گرجستان در صف پیوستن به اتحادیه اروپا قرار دارد و یکی از دلایل علاقه مندی دانشجویان برای تحصیل در گرجستان و کار در این کشور است.

در کشور گرجستان تعداد دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ۵۹ مرکز می باشد که مورد تأیید وزارت آموزش و علوم آن کشور می باشد که از این بین تعداد ۲۵ دانشگاه، ۲۶ مؤسسه آموزش عالی و ۸ کالج علمی را شامل است.

در گرجستان معمولا کار ضمن تحصیل در گرجستان محدودیتی برای اشخاص به ارمغان نخواهد آورد.

ضمن این که اشتغال دانشجویان در گرجستان موجب خواهد شد تا توانایی پرداخت بخش از هزینه ها و مخارج تحصیل و زندگی در این کشور را بدست آورند و این قبیل محدودیت های زمانی برای دانشجویانی که می خواهند در کشورهای اروپایی به تحصیل بپردازند وجود دارد و در مقطع لیسانس به مدت ۱۰ ساعت در هفته کار می کنند.

در حقیقت داشتن شغل در حین تحصیل در کشور گرجستان کاملا وابسته به مهارت ها و توانایی های شخصی شما دارد و شرکت ها و موسساتی که در کشور گرجستان به دنبال جذب نیروی کار هستند٬ تا شما نتوانید به زبان آنها صحبت کنید شغلی در اختیار شما قرار نخواهند داد.

شغل ها برای دانشجویان در حین تحصیل کار در دانشگاه شامل کار در بخش های خدماتی٬ کار در کتابخانه، کار در رستوران و کافه تریای دانشگاه و … می شود.

دانشجویانی که از سطح علمی و دانش  زبانی بالایی برخوردار هستند نیز می توانند در کنار استاد به عنوان دستیار وی مشغول به کار شوند و که البته این کار معمولا در مقاطع بالاتر دانشگاهی محتمل تر است.

دانشجویان میتوانند راه های مختلفی را برای کاریابی انتخاب کنند٬ یکی از این راه ها مراجعه به بخش کاریابی خود دانشگاه است که معمولا در دانشگاه های بزرگ وجود دارد.

شرایط کار حین تحصیل در گرجستان

شرایط کار حین تحصیل در گرجستان

توسط | 2019-02-07T11:14:37+04:00 فوریه 7th، 2019|اخبار گرجستان دسته بندی ها|برچسب ها: |بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه