شرایط و کار در کشور ترکیه

شرایط و کار در کشور ترکیه

شرایط و کار در کشور ترکیه

بسیاری از افراد جویای کار، کشور ترکیه را به دلیل همسایگی با ایران، نزدیکی فرهنگ و دین رسمی این دو کشور، حضور ایرانیان به تعداد چشمگیری در این کشور، هزینه های پایین زندگی و گزینه مناسبی جهت مهاجرت کاری و اقامت است و کشور ترکیه به عنوان پلی بین اروپا و آسیا همچون دروازه ای برای کسب و کار در دید افراد خود را نشان می دهد.

ترکیه یکی از کشورهایی است که اقتصادش با سرعت چشمگیری در حال رشد است پس این کشور می تواند گزینه ی خوبی برای کار کردن باشد.

حتما می دانید گردشگری نقش مهمی در اقتصاد ترکیه دارد و حضور گردشگران فراوان از نقاط مختلف دنیا ترکیه را به جای مناسبی برای کار در زمینه گردشگری تبدیل کرده است.

بخش هایی کلیدی اقتصاد ترکیه تولید، کشاورزی و گردشگری می باشد و ترکیه در زمینه ی ایجاد اشتغال و کار از جمله کشورهاییست که بیشترین میزان استخدام را دارد و این میزان جذب نیروی کار حتی از کشورهایی دیگر بیشتر است.

برای اقامت در ترکیه میتوانید اقامت کاری یا ویزا کاری بگیرید و کسب و کار راه اندازی کنید.

بازار کار ترکیه برای کارگران بین المللی یکم پیچیده است و دارای قوانین خاص بر مبنای دولت ترکیه می باشد و با این حال کار در ترکیه، فرصت هایی برای تولید کنندگان امیدوار، معلمان انگلیسی و کارگران گردشگری جهت کار در ترکیه وجود دارد.

برای زندگی و کار در ترکیه دو شرط وجود داره یکی تخصص و مهارت و دیگری زبان و اگر شما تسلط کاملی به زبان ترکی استانبولی داشته باشید می تونید برای شرکت های ترک رزومه ارسال کنید.

بسیاری از ایرانی ها در کارهایی مثل لیدری تور، رانندگی و شغل هایی دیگر مشغول هستند، البته افرادی هم هستند که دارای شغل های مناسبتری در این کشور هستند.

شرایط و کار در کشور ترکیه

شرایط و کار در کشور ترکیه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه