شرایط سرمایه گذاری و خرید ملک در باتومی

شرایط سرمایه گذاری و خرید ملک در باتومی

شرایط سرمایه گذاری و خرید ملک در باتومی

افراد خارجی که قصد سرمایه گذاری در گرجستان را دارند فرصت های سرمایه گذاری فراوان و محیطی برای  سرمایه گذاری را پیدا می کنند که به آن ها خوشامد گفته و از کارآفرینان خارجی حمایت می کند.

کشور گرجستان پس از انقلاب سال 2003 اصلاحات دموکراتیک و اقتصادی را شروع کرد و بعد از آن محیطی مناسب را برای سرمایه گذاری ایجاد نموده است.

افراد خارجی که حداقل 300000 لاری در گرجستان سرمایه گذاری میکنند این نوع اقامت اعطا میشود و به ضمیمه آن به افراد خانواده و فرزندان زیر 18 سال سرمایه گذار هم اقامت اعطا می گردد.

سرمایه گذاری در گرجستان نسبت به سایر کشورهای اروپا ریسک کمتری دارد و این موضوع باعث شده است که در سالیان اخیر سرمایه گذاران فراوانی را جذب نماید ، یکی از راه های سرمایه گذاری در گرجستان که شرایط ساده تری دارد ثبت شرکت در گرجستان می باشد.

گرجستان دارای موقعیت استراتژیک در منطقه قفقاز است و نقطه اصلی برای سرمایه گذاران می باشد که تمایل به دسترسی به بازارهای اروپایی و آسیایی را در سر دارند ، این کشور دارای یک رژیم تجارتی و تجاری منحصر به فرد لیبرال ، با مالیات کم ، توسعه زیرساخت ها و سیاست های جذاب ویزا و مهاجرت محسوب می شود ، از مارس ۲۰۱۷ دارنده گذرنامه های گرجستان می تواند بدون ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن سفر کنند.

انواع فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان عبارتند از :

 • کشاورزی و صنایع غذایی
 • تولید صنعتی در گرجستان
 • املاک و مستغلات ، میزبانی و گردشگری
 • انرژی در گرجستان
 • حمل و نقل منطقه ای در گرجستان
افراد خارجی که حداقل 300000 لاری در گرجستان سرمایه گذاری میکنند این نوع اقامت اعطا میشود

افراد خارجی که حداقل 300000 لاری در گرجستان سرمایه گذاری میکنند این نوع اقامت اعطا میشود

سرمایه گذاری در املاک و خرید ملک در باتومی

بیشترین عرضه و تقاضا معاملات خرید ملک گرجستان در شهرهای باتومی و تفلیس گزارش شده است.

قیمت های متوسط املاک در تفلیس در حدود ۹۰۰ دلار برای هر متر مربع است و در مرکز این قیمت به ۱۵۰۰ دلار نیز افزایش پیدا می نماید ، قیمت ها در دومین شهر بزرگ و ساحلی گرجستان باتومی ، کمی پایین تر است .

سرمایه گذاران می توانند املاک خود را اجاره دهند ، اجاره املاک در تفلیس بسیار سودآور می باشد چراکه میزبان گردشگران در تمام طول سال بسیار بالا می باشد در حالی که باتومی در تابستان بسیار محبوب است و با ۳۵،۰۰۰ دلار می توان یک آپارتمان یک خوابه را در تفلیس خریداری نمود .

کیفیت و قیمت املاک باتومی را می توان به سه دسته زیر تقسیم بندی کرد:

 • خط ساحلی با منظره دریا
 • میانه شهر و محله های پرتردد
 • کوهپایه و خارج از شهر باتومی

قیمت زمین در باتومی، قیمت خانه در باتومی، قیمت آپارتمان در باتومی و بطور کلی قیمت املاک در باتومی را بطور میانگین می توان بصورت زیر دسته بندی کرد:

 • قیمت زمین و ملک در گرانترین و بهترین محله های باتومی از هر مترمربع 1200$ تا 2500$ می باشد.
 • ارزانترین قیمت زمین و ملک در محله های باتومی از هر مترمربع 300$ تا 1200$ می باشد.
 • قیمت املاک تجاری در باتومی از هر مترمربع 1000$ تا 3000$ تخمین زده می شود.
سرمایه گذاری در املاک و خرید ملک در باتومی

سرمایه گذاری در املاک و خرید ملک در باتومی

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه