شرایط اقامت گرجستان

شرایط اقامت گرجستان

برای بررسی شرایط اقامت گرجستان، ابتدا باید به مطالعه مقوله اخذ اقامت گرجستان پرداخت.
با توجه به اینکه پرداخت مالیات بخش اعظمی از درآمد دولت گرجستان را تشکیل می دهد فقط کسانی موفق به اخذ اقامت گرجستان به طور دائم می شوند که در آن کشوربه راه اندازی Business بپردازند و با پرداخت مالیات شرایط اقامت گرجستان را به صورت موقت بدست آورند و در صورتی که 3 تا 5 سال در آن زمینه فعال باشند موفق به اخذ اقامت گرجستان به صورت دائم می شوند.

کارت اقامت گرجستان

کارت اقامت گرجستان

توصیه هایی در مورد شرایط اقامت گرجستان

 • کشور گرجستان فرصت های بسیار خوبی را برای توازن بین کار و استفاده از طبیعت و تفریح را ارائه می دهد. در زمان اتحاد جماهیر شوروی نیز کشور گرجستان به داشتن تفرجگاه های ساحلی، پارک های عمومی، مناطق مناسب برای انجام ورزش اسکی و داشتن چشمه های آب معدنی فراوان شهرت داشته و قسمت بزرگی از گردشگران کشور گرجستان را روس ها تشکیل می دهند.
  در بسیاری از مناطق گرجستان (برجومی، مستیا، باتومی، تلاوی، سیغناقی، کازبگی، باگوریانی، توشتی و …) مکان های بسیار خوبی برای انجام فعالیت های ورزشی، ماجراجویی و اکو توریسم (شکار،  رفتینگ، اسب سواری، اسکی، کوه نوردی و …) وجود دارد.
 • کشور گرجستان فاصله بسیار کمی با کشور عزیزمان ایران داشته و شما به راحتی و از طریق زمینی و هوایی می توانید با شهرهای مختلف گرجستان در ارتباط باشید.
  همچنین شما برای سفر به گرجستان نیازی به تهیه ویزا ندارید.
 • در آینده ای نه چندان دور گرجستان به عضویت پیمان شینگن و ناتو در آمده و با داشتن پاسپورت این کشور می توانید به کشورهای عضو این پیمان بدون اخذ ویزا سفر کنید.
 • صنایع کشور گرجستان اغلب در شهرهای تفلیس، کوتایسی، پوتی، باتومی متمرکز شده است.
  برای اجاره خانه از 200 دلار در ماه تا 3000 دلار در ماه آپارتمان و خانه های مختلفی وجود دارد. هیچ محدودیتی برای خرید و فروش املاک و مستقلات برای خارجیان وجود ندارد و سند مالکیت کامل به نام آنان زده می شود و خارجی ها حقوقی کاملا برابر با گرجی ها دارند.
 • گرجستان ۱۲۹ دانشگاه و چندین مدرسه بین المللی برای کودکان دارد. در گرجستان فرصت های مطلوبی برای کسب و کار و سرمایه گذاری وجود دارد که با برنامه ریزی مناسب می تواند بسیار سود آور باشد.

مشاوره رایگان در رابطه با شرایط اقامت گرجستان

یکی از سروییس هایی که هلدینگ آریا با افتخار به هموطنان و مشتریان خود عرضه می کند؛ ارائه خدمات اصولی و حرفه ای مشاوره رایگان در زمینه شرایط اقامت گرجستان است.
جهت مشاوره رایگان با کارشناسان خبره آریا گرجستان می توانید فرم درخواست مشاوره تصویری رایگان را پر کنید تا در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار شود.

 

توسط | 1396-5-20 12:53:11 +04:30 مرداد 20ام، 1396|اقامت گرجستان|2 نظرات

2 ديدگاه

 1. Kian مهر 5، 1396 در 9:56 ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام من به همراه خانواده ام از قبرس مخواهیم بیایم گرجستان با مبلغ ۹۰ میلیون میشه یک آپارتمان ۲ خوابه در منطقه خوب گرفت و پسر من در قبرس مشغول به تحصیل هستش بصورت رایگان همون دولتی که حمایت می‌کنه خواستم ببینم میشه همین شرایط اینجا رو داره و آیا بعد خرید آپارتمان اقامت واقعا میدن و وضعیت کار در گرجستان به چه صورت می‌باشد محبت میکنید راهنمایی کنید

  • آریا مهر 6، 1396 در 12:57 ق.ظ - پاسخ دادن

   مبلغ 90 میلیون برای خرید آپارتمان دو خوابه در تفلیس و جای خوب بودجه کافی نیست. ولی شما می توانید بخشی از آنرا تسهیلات بانکی با کارمزد پائین دریافت کنید.
   برای ادامه تحصیل فرزند خود در گرجستان راه های متفاوتی وجود دارد که به دلیل عدم ذکر مقطع تحصیلی بطور دقیق نمی توانم راهنمایی کنم؛ اما بطور کلی سطح مدارس دولتی رایگان در گرجستان قابل مقایسه با اروپا نیست.
   در حال حاضر در صورت خرید خانه در گرجستان، می توانید اقدام به اخذ اقامت یکساله گرجستان نمائید. مادامی که ملک در اختیار شما باشد اقامت موقت گرجستان تمدید خواهد شد و قابل تبدیل به اقامت دائم گرجستان پس از گذشت سه سال می باشد. لازم به ذکر است ارزش ملک باید حداقل 35000 دلار آمریکا کارشناسی شود.
   وضعیت کار در گرجستان برای سرمایه گذاری و کارآفرینی مناسب است. اما به دلیل حقوق پائین و نرخ بالای بیکاری برای کاریابی و کارگری توصیه نمی شود.

   جهت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق فرم ارتباط تصویری با کارشناسان خبره املاک آریا ارتباط برقرار کنید.

ثبت ديدگاه