سهم بخش کشاورزی از اقتصاد گرجستان

سهم بخش کشاورزی از اقتصاد گرجستان

📈در تاریخ ۱۵ ژوئن سال ۲۰۲۰ دفتر آمار ملی گرجستان ، آمار و اطلاعات مربوط به بخش کشاورزی گرجستان را منتشر کرد.
این اطلاعیه نشان می دهد که کشاورزی، جنگل داری و ماهیگیری سهم ۷.۲٪ درصدی از تولید ناخالص داخلی گرجستان را دارا بوده است که کمی پایین تر از آمار سال گذشته به میزان ۷.۸٪ می باشد ، در حالی که سهم درآمد حاصل از فروش محصولات کشاورزی در کل مبلغ درآمد خانوارها از سال ۲۰۱۸ که به میزان ۵.۵٪ بوده همچنان ثابت مانده است.
سطح زیر کشت محصولات زراعی زمستانی و بهاری با اندکی کاهش از ۲۰۷ هزار هکتار در سال ۲۰۱۸ به ۲۰۳ هزار هکتار در سال ۲۰۱۹ رسیده است ولی با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده در توسعه کشت گلخانه ای ، تولید سبزیجات به طور کلی ۱۳ درصد افزایش داشته است.
در زمینه دامپروری تعداد گوسفندان و طیور و تولید شیر و تخم مرغ به ترتیب ۱ درصد و ۴ درصد افزایش داشته است و میزان تولید عسل نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است.

هلدینگ آریا
بزرگترین و معتبرترین مرکز تخصصی مشاوره سرمایه گذاری، مهاجرت و بیزینس گرجستان

توسط | 2020-07-08T16:01:11+04:00 جولای 8th، 2020|اخبار گرجستان دسته بندی ها|برچسب ها: ، ، |دیدگاه‌ها برای سهم بخش کشاورزی از اقتصاد گرجستان بسته هستند

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.