سطح رفاه گرجستان

سطح رفاه گرجستان

سطح رفاه گرجستان

گرجستان یک کشور در حال پیشرفت در منطقه قفقاز در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از مردم دنیا قرار گرفته است و بهترین راه اقامت گرجستان خرید ملک و سرمایه گذاری هست.

سطح رفاه گرجستان در میان ۱۴۲ کشوری که مورد ارزیابی قرار گرفته اند، جایگاه هفتادم را در  به خود اختصاص داده است.

سطح رفاه گرجستان هر روز رو به بهبود بوده و رقابت تنگاتنگی رو پیش رو دارد و در این راستا دولت مردان گرجستان در تلاشند تا از رقیبان خود پیش بیوفتند.

شاخص سطح رفاه گرجستان

موسسه لگاتوم شاخص لگاتوم را به منظور اندازه‌گیری سطح رفاه کشورها مورد استفاده قرار می دهد که در این شاخص به غیر از تولید ناخالص داخلی عوامل دیگری همچون آزادی های سیاسی، سلامتی، سرمایه اجتماعی و کیفیت کلی زندگی در نظر گرفته می شود.

یکی از مسائل مهمی که با توجه به آن کشورها در موسسه لگاتوم رتبه‌بندی می‌شوند، رفاه است و رفاه از اهداف اصلی هر اقتصاد و به طور کلی از اهداف اصلی بشر بشمار می رود.

شاخص لگاتوم بر اساس ۹ شاخص فرعی بنا نهاده شده که میزان رفاه یک کشور را اندازه‌گیری می‌کنند: محیط‌ زیست، اقتصاد، حکمرانی، سرمایه اجتماعی، کارآفرینی و فرصت، آزادی های فردی، آموزش، سلامت، ایمنی و امنیت

گرجستان در میان ۱۴۲ کشوری که مورد ارزیابی در شاخص لگاتوم قرار گرفته اند، جایگاه هفتادم را به خود اختصاص داده است و شاخص هایی سطح رفاه نظیر ثروت، بهداشت، و خوشبختی را در نظر گرفته است.

سطح رفاه گرجستان هر روز رو به بهبود بوده و رقابت تنگاتنگی رو دارد دولت مردان گرجستان در تلاشند تا از رقیبان خود پیش بیوفتند.

سطح رفاه گرجستان هر روز رو به بهبود بوده و رقابت تنگاتنگی رو دارد دولت مردان گرجستان در تلاشند تا از رقیبان خود پیش بیوفتند.

فاکتورهایی جهت رفاه و زندگی در گرجستان

کشور گرجستان از نظر وضعیت زندگی در جهان جزو ۱۰ کشور اول محسوب می شود.

گرجستان برای فعالیت‌های تجاری و اقتصادی توسط دولت‌های غربی و اتحادیه اروپا پشتیبانی می‌شود و یک کشور مناسب در امر سرمایه‌گذاری در ملک و به خصوص موضوع صادرات و واردات مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.

فاکتورهایی جهت سنجش وضعیت زندگی و رفاه عبارتند از:

  • وضعیت آب و هوا
  • سرعت اینترنت در گرجستان
  • هزینه زندگی در گرجستان
  • امنیت در گرجستان
  • وضعیت مناسب تجارت در گرجستان
  • خرید ملک در گرجستان ساده است
  • راحتی انجام و ایجاد کسب و کار
  • وضعیت مناسب سرمایه گذاری در گرجستان
فاکتورهایی جهت رفاه و زندگی در گرجستان

فاکتورهایی جهت رفاه و زندگی در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه