سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری یک شرکت چینی برای احداث کارخانه بازیافت پلاستیک در گرجستان

سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری یک شرکت چینی برای احداث کارخانه بازیافت پلاستیک در گرجستان

وزارت اقتصاد گرجستان اعلام کرد: یک شرکت چینی در حال انتقال تجهیزات لازمه کارخانه بازیافت پلاستیک خود به شهرداری khobi است که در برنامه “١٠٠پیشنهاد سرمایه گذاری به کسب و کار ” قرار دارد.
وزیر اقتصاد گرجستان ، ناتیا تورناوا گفت: این نمونه ای از ورود شرکتهای بزرگ آسیایی به گرجستان و سرمایه گذاری آنها پس از همه گیری کروناست .
وزیر اقتصاد اضافه کرد : شرکتهای ژاپنی، کره جنوبی و آلمانی مشتاق انتقال مشاغل ، کارخانجات و تکنولوژی به گرجستان هستند.
تورناوا پس از دیدار با نمایندگان سازمان بازیافت جهانی اعلام کرد که ساخت کارخانه در آینده نزدیک اغاز میشود و در مجموع ۵٠ میلیون لاری سرمایه گذاری شده و ۴٠٠ فرد محلی نیز استخدام خواهند شد.
در برنامه ١٠٠ پیشنهاد سرمایه گذاری به کسب و کار ، بازیافت جهانی ٣٠٠،٠٠٠ متر مربع زمین در شهر khobi خریداری کرده است ؛ مکانی که شرکت قرار است در مرحله اول کارخانه بازیافت خود را به آنجا منتقل کرده و در مراحل بعدی کارخانه های دیگری را که در کل چرخه تولید درگیر هستند، باز کند.
رئیس HIP Holding گفت: “شرایط سرمایه گذاری شگفت انگیزی در گرجستان وجود دارد که شامل توافق نامه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا ، چین و موقعیت جغرافیایی بی نظیر گرجستان است.”

هلدینگ آریا
بزرگترین و معتبرترین مرکز تخصصی مشاوره سرمایه گذاری، مهاجرت و بیزینس گرجستان

توسط | 2020-07-13T16:41:42+04:00 جولای 13th، 2020|اخبار گرجستان دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه