سرمایه گذاری در گرجستان و اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در گرجستان و اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در گرجستان

سرمایه گذاری در گرجستان از لحاظ آزادی اقتصادی، سهولت انجام کسب و کار و عدم وجود فساد در رتبه خوبی قرار دارد.

این کشور یک موقعیت استراتژیک دارد و شرکت ها در گرجستان، در طول و پس از روند سرمایه گذاری از سوی دولت حمایت همچنین قوانین جدید مهاجرتی گرجستان نیز می شوند.

سرمایه گذار به شخصی گفته می شود که حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار لاری به صورت مستقیم در گرجستان سرمایه گذاری کند.

سرمایه گذاری در گرجستان، کسانی که کمتر از مبلغ ۳۰۰ هزار لاری در گرجستان آورده دارند و قصد اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت را دارند، کارآفرین نامیده می شوند.

+ قوانین اقامت گرجستان تغییر کرد

حداقل مبلغ مذکور حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار لاری بایستی به صورت کاملا مستقیم در تجارت مورد نظر شخص متقاضی سرمایه گذاری شود و خرید ملک برای شرکت جزو سرمایه گذاری مستقیم محسوب نمی شود و اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک، قانون دیگری می باشد.

دولت گرجستان برای شخص سرمایه گذار احترام زیادی قائل است و امکانات مختلفی را نیز در اختیار وی می گذارد از جمله: امکان استفاده از اطلاعات و داده های اتاق بازرگانی وزارت اقتصاد گرجستان جهت شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان ،امکان بررسی مشارکت برخی بانک های گرجستان در پروژه فرد سرمایه گذار ، اعطای کارت اقامت پنج ساله و…

در صورت برنامه ریزی صحیح در سرمایه گذاری در گرجستان ، می توانید بعد شروع سرمایه گذاری و بازدید بازرس دولت از سرمایه گذاری شما در گرجستان ، اقامت دائم گرجستان را فورا در یافت نمایید.

دلایل مهم سرمایه گذاری در گرجستان عبارتند از:

  • محیط کسب و کار بسیار مناسب
  • مالیات کم
  • سیاست تجارت آزاد
  • رشد اقتصادی پایدار گرجستان
دولت گرجستان برای شخص سرمایه گذار احترام زیادی قائل است و امکانات مختلفی را نیز در اختیار وی می گذارد

دولت گرجستان برای شخص سرمایه گذار احترام زیادی قائل است و امکانات مختلفی را نیز در اختیار وی می گذارد

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری : گرفتن اقامت گرجستان از راه های مختلف امکان پذیر است یکی از این راه ها، سرمایه گذاری در گرجستان است.

سرمایه گذاری مستقیم در گرجستان یعنی اینکه آورده ی شخص سرمایه گذار در موارد زیر مصرف شود :

خرید سهام یا اوراق بهادار از بازار بورس گرجستان – خرید سهام یک شرکت یا یک صنف سودده در گرجستان مانند خرید بخشی از سهام یک هتل یا یک رستوران یا یک شرکت ساختمانی و …

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در ابتدا منجرب به اخذ اقامت موقت و سپس اقامت دائم گرجستان خواهد شد.

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در ابتدا با یک کارت اقامت موقت شش ماهه یا یکساله ( به تشخیص اداره اقامت ) صادر می شود و پس از اثبات سرمایه گذاری مستقیم حداقل به مقدار سیصد هزار لاری و ارائه مدارک و مستندات در این زمینه به اقامت دائم گرجستان تبدیل خواهد شد.

معمولا دو سال پس از اقامت دائم ، در صورتی که شخص متقاضی با پلیس و دستگاه های قضایی گرجستان مشکلی نداشته باشد و تمامی مالیات های خودش را نیز سر وقت پرداخت کرده باشد می تواند توسط یک وکیل جهت اخذ شهروندی گرجستان مشورت کند.

مزایای سرمایه گذاری در گرجستان عبارتند از:

  • نیروی کار ارزان
  • دسترسی به بازارهای اروپایی و سراسر جهان
  • ارزان بودن زمین و اراضی گرجستان
  • پایین بودن سرمایه گذاری اولیه در مقایسه با سایر کشورها
  •  ثبات سیاسی و اقتصادی کشور گرجستان
اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه