سرمایه گذاری ۴٠ میلیون دلاری بانک توسعه آسیا برای ارتقاء سیستم آب و فاضلاب گرجستان

سرمایه گذاری ۴٠ میلیون دلاری بانک توسعه آسیا برای ارتقاء سیستم آب و فاضلاب گرجستان

بانک توسعه آسیا (ADB) حدود ٢٠ میلیون دلار برای سرمایه گذاری در سیستم آب و فاضلاب تفلیس و شهرهای اطراف و همچنین برای عملیات مربوط به انرژی های تجدید پذیر و ذخیره آب ، اختصاص داده است.
بانک توسعه آسیا همچنین سرمایه گذاری های آتی صندوق زیرساختهای خصوصی آسیا (LEAP) تا سقف ٢٠ میلیون دلار را اداره خواهد کرد.
شانتانو چاکرابورتی ، مدیر مالی زیرساخت ها در بخش خصوصی ADB گفت: سرمایه گذاری های مالی این موسسه به بهینه سازی سیستم های آب و فاضلاب شهری و روستایی کمک شایانی نموده و به سرمایه گذاران بالقوه ، فرصت های سرمایه گذاری در صنایع آبی و انرژی پاک در بخش خصوصی را نشان خواهد داد.
بانک توسعه آسیا در سال ١٩۶۶ تأسیس شده است و همواره متعهد به فراهم نمودن بستر مناسب جهت ارتقای کیفیت زندگی و توسعه پایدار در آسیا و اقیانوسیه بوده است.

هلدینگ آریا
بزرگترین و معتبرترین مرکز تخصصی مشاوره سرمایه گذاری، مهاجرت و بیزینس گرجستان

توسط | 2020-07-31T16:56:45+04:00 جولای 31st، 2020|اخبار گرجستان دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه