سرمایه گذاری در بازیافت مواد گرجستان

سرمایه گذاری در بازیافت مواد گرجستان

سرمایه گذاری در بازیافت مواد گرجستان

سرمایه گذاری در گرجستان بازیافت مواد با توجه به توجه ویژه دولت گرجستان به موضوع بسیار مهم بازیافت مواد، این مورد یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری در گرجستان است که موضوعی نو و با برنامه است.

تا همین دو سال پیش چیزی در گرجستان به نام بازیافت مواد وجود نداشت و کلیه زباله های شهرهای بزرگ در حومه آنها سوزانده و یا دفن می شد ولی با پی بردن دولت گرجستان به اهمیت بازیافت مواد در جهان، اعلام کرد که زباله ها را تفکیک می کنیم و آنها را مجددا وارد چرخه طبیعت خواهیم کرد که خیلی سریع در این زمینه اقدامات لازم انجام شد و مکانی حومه تفلیس جهت تفکیک زباله های شهری و صنعتی تشکیل شد.

معمولا زباله ها در سایت های جمع آوری توسط شرکت های خصوصی طرف قرارداد شهرداری تفکیک و بسته بندی می شوند و برای فروش به اشخاص حقیقی و یا شرکت ها به مزایده گذاشته می شوند.

کل زباله های شهر تفلیس، مواد پلاستیکی در ابتدا جدا و شسته می شوند و به صورت پک های فشرده در می آیند و سپس برای فروش به مزایده گذاشته می شوند.

همچنین مقوا و کاغذ، شیشه، انواع فلزات شامل: مس، آلومینیوم، آهن و …. نیز به همین ترتیب جدا و بسته بندی می شوند و به فروش می روند.

بنابراین امکان اینکه شما بعنوان یک شرکت خصوصی بتوانید از سطح شهرها زباله ها را جمع آوری کنید و یا از سایت های جمع آوری آنها را بازیافت کنید وجود ندارد، مگر آنکه پس از پایان قرارداد یکی از شرکت های خصوصی که در این زمینه قرارداد با شهرداری ها دارند بتوانید جایگزین آنها شوید.

سرمایه گذاری در بازیافت مواد گرجستان

سرمایه گذاری در بازیافت مواد گرجستان

احداث کارخانه بازیافت در گرجستان

دولت مردان گرجستان بر روی محیط زیست کشورشان بسیار حساس هستند و به کارخانه هایی که باعث آلودگی محیط زیست می شوند به هیچ عنوان مجوز فعالیت نمی دهند.

وزارت منابع طبیعی یکی از ارگان هایی است که در گرجستان وظیفه رسیدگی به اینگونه مجوزهای زیست محیطی را برعهده دارد.

مجوز زیست محیطی برای فعالیت این قبیل کارخانجات تنها در صورتی صادر می شوند که آلودگی محیط زیستی آنها بسیار کم باشد.

می توان در زمینه خرید محصولات بازیافتی از زباله ها و صادرات آن به سایر کشورها سرمایه گذاری کرد و امکان احداث کارخانه بازیافت زباله گرجستان و یا بازیافت مواد در گرجستان در حال حاضر بسیار کم است زیرا معمولا آلودگی زیست محیطی این قبیل کارخانجات بالاست.

پس از اینکه سرمایه گذاران در بخش احداث کارخانه بازیافت مواد کار خود در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان را آغاز کردند، می توانند زباله های تفکیک شده شهری را که توسط بخش خصوصی انجام گرفته است با قیمت های پایین تری از دولت گرجستان خریداری کنند، سرمایه گذاران در بخش بازیافت مواد پس از به اتمام رسیدن اقدامات بازیافت مواد آن ها را دوباره وارد چرخه طبیعت می کنند تا به محیط زیست آسیب کمتری وارد شود.

احداث کارخانه بازیافت در گرجستان

احداث کارخانه بازیافت در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه