ساخت و ساز در گرجستان 2019

ساخت و ساز در گرجستان 2019

ساخت و ساز در گرجستان 2019

ساخت و ساز در گرجستان 2019، یکی از بهترین و بی خطرترین امور برای سرمایه گذاری در گرجستان، است و به راحتی می تواند برای شما اقامت دائم گرجستان را داشته باشد و اگر اصولی کار شود حدودا ۶۰ تا ۱۰۰ درصد سوددهی دارد و این بیزنس را یکی از بهترین نوع کسب و کارها برای اتباع خارجی نامید.

اصلاح زیرساخت نه فقط از لحاظ سیاسی بلکه از لحاظ بصری و ساختمان سازی در گرجستان نیز بوده است و تاکنون چندین پروژه ساختمانی مدرن و منحصربفرد توسط معماران با استعداد گرجستانی و اروپایی در این کشور به خصوص درتفلیس طراحی و پیاده سازی شده است می توان به خانه عدالت تفلیس، هتل رادیسون و همچنین دانشگاه تکنولوژی در شهر باتومی و … اشاره کرد.

ساخت و ساز در گرجستان 2019، در سال های اخیر به جهت گرایش گرجستان به کشورهای اروپایی، ساختن خانه هایی با کیفیت بالا و فن آوری های نوآورانه در حال گسترش است مانند: عایق حرارتی یکی از معیارهای ایجاد تمایز در ساخت و ساز در دنیای مدرن است؛ زیرا صرفه جویی در انرژی را در بر می گیرد و ساختمان های کارآمد امروزی، انرژی محیط زیست را حفظ می کنند و در معماری های جدید گرجستانی بسیار حائز اهمیت است.

ساخت و ساز در گرجستان 2019، اصلاحات قابل توجهی در جهت ساده سازی سیستم صدور مجوز در بخش ساخت و ساز انجام شده است و اکنون شرکت های ساخت و ساز اجازه استفاده از مقررات فنی OECD و اتحادیه اروپا را برای انجام پروژه های ساخت و ساز دارند و دولت همچنین نیازمندی های مجوز های ساختمانی را حذف کرده است و روند صدور مجوز های ساختمانی را ساده کرده است.

ساخت و ساز در گرجستان 2019

ساخت و ساز در گرجستان 2019

شرایط و هزینه آپارتمان سازی و ساختمان سازی در گرجستان 

ساخت و ساز در گرجستان 2019 جزء موارد بسیار مهم در اقتصاد این کشور است و سرعت ساخت و سازهای جدید و همچنین تعمیر و بازسازی خانه های مسکونی سنتی در گرجستان روز به روز در حال افزایش است.

برآورد هزینه ساختمان سازی در گرجستان، به عوامل مختلفی مانند، میزان سرمایه اولیه، محل قرارگیری پروژه و حجم کار دارد و حداقل هزینه ساختمان سازی در کشور گرجستان از حدود۲۰۰ هزار دلار آمریکا شروع می شود.

ساخت و ساز در گرجستان 2019، قیمت مصالح، قیمت زمین و میزان تخصص و تجربه تیم پیمانکاری مهم ترین عوامل موثر در میزان سود و ساخت در کشور گرجستان است.

براساس برآوردی مشخص شده که سود ساختمان سازی در کشور گرجستان در مقایسه با ایران و سایر کشورهای منطقه بسیار زیاد است.

قوانین جدید ساخت و ساز از تاریخ 15 ژانویه 2019 در گرجستان اجرا می شود و مقررات فنی و به روز شده بر اساس بهترین شیوه ها و بر اساس قوانین کشورهای توسعه یافته اتحادیه اروپا است.

برای سرمایه گذاری مناسب در زمینه ساختمان سازی لازم است که به موارد زیر توجه داشته باشیم:

  • متخصص و مجرب در زمینه ساخت و ساز
  • اندوخته مالی بسیار قوی و زیاد
  • دقت لازم در انتخاب نیروهای پیمانکاری
هزینه های مربوط به ساخت و ساز در گرجستان

هزینه های مربوط به ساخت و ساز در گرجستان

سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان

همانطور که اشاره شد ساخت و ساز در گرجستان 2019 رونق دارد و متوسط، سود بی نظیر 50 تا 100 درصدی در ساخت ساختمان، ویلا سازی، انبوه سازی و بازسازی با بازگشت سرمایه سریع در حال حاضر در گرجستان وجود دارد و همچنین قیمت املاک بسیار در تورم و این صنعت در رونق میباشد.

تکمیل آپارتمانهای نوساز شامل سرامیک و نقاشی و کابینت در حال حاضر، بیزینسی رایج و پرسود است و به این شکل که واحد آپارتمان نوساز به صورت “بلک فریم” یا “وایت فریم” خریداری شده و سپس بر اساس سلیقه مالک بازسازی، تکمیل و ریمونت میشود.

سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان می تواند به سه بخش کلی تقسیم شود:

– ساختمان سازی: در این حالت قطعه زمینی آماده خریداری می شود و پس از اخذ مجوزهای لازم، ساختمان موردنظر ساخته و آماده می شود.
– نوسازی بافت های فرسوده: در این حالت بافت های فرسوده شهری کاملا تخریب شده و با نقشه ای جدید ساختمان مجددا ساخته و آماده می شود.
– مرمت و بازسازی بافت های فرسوده: در این حالت نقشه ساختمان ثابت باقی می ماند و فقط نمای داخلی و بیرونی ساختمان مرمت و بازسازی می شوند.

سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان

سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان

تکمیل، ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

یکی از صنایع پررونق و سود ده در گرجستان ساخت و ساز در گرجستان 2019 می باشد، از این رو سرمایه گذاری در ساخت ساختمان، ویلاسازی، انبوه سازی یا بازسازی ساختمان در گرجستان است.
با توجه به امضای قرارداد همگرایی بین گرجستان و اتحادیه اروپا و همچنین مطرح شدن طرح پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا و ناتو در آینده ای نزدیک، فرآیند بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده در تفلیس و سایر شهرهای گرجستان شتاب زیادی گرفته است.
به دلیل تورم قیمت ساختمان در گرجستان این صنعت در سال ها اخیر رشد قابل توجهی داشته است، اگر شما نیز قصد مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان و یا بازسازی ساختمان در گرجستان را دارید بهترین گزینه هست.
یکی دیگر از بیزینس های رایج و پربازده در گرجستان تکمیل ساختمان ها و آپارتمان های نوساز می باشد، تکمیل ساختمان در گرجستان شامل سرامیک، نقاشی و نصب کابینت در خانه های نوساز می باشد. می توانید آپارتمان نوساز را در گرجستان به صورت بلک فریم یا وایت فریم خریده و بر اساس سلیقه خود به تکمیل، ریمونت یا بازسازی ساختمان در گرجستان مشغول شوید.
11جنبه از فعایت اقتصادی هر کشور مورد بررسی قرار می گیرد و گرجستان با داشتن شرایط ایده آل زیر، قابلیت سهولت سرمایه گذری در موارد مختلف را دارا می باشد عبارتند از: شروع آسان کسب و کار، کسب مجوزهای قانونی ساخت و ساز، خرید و ثبت املاک، درخواست برق، وام گرفتن، امکان مشارکت در سرمایه گذاری های کوچک و بزرگ، پرداخت آسان مالیات،  پتانسیل واردات و صادرات، قراردادهای رسمی، رفع ورشکستگی و بدهی
تکمیل، ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

تکمیل، ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه