زندگی در گرجستان

زندگی در گرجستان, با توجه به وجود صاحبان جدید تجارت در گرجستان, این بسیار مرسوم است که شما فرآیند ثبت شرکت در گرجستان را با همیاری آژانس های مرتبط و ساختمان های دولتی پیش ببرید. برای جلوگیری از موانع قانونی, شما می بایست گواهی تجارت و یا مجوز کسب و کار را اخذ نمایید و قوانین و مقررات مربوط به آن کشور را رعایت نمایید. در این جا ما به جزئیات تجارت در گرجستان می پردازیم.

هر ساله افراد زیادی تمایل دارند برای تحصیل, کار و زندگی وارد کشور گرجستان شوند. حال چرا افراد گرجستان را برای زندگی انتخاب مینمایند؟ مزایای زندگی در گرجستان چیست؟ شرایط زندگی در گرجستان از طریق ثبت شرکت چیست؟ روش های مختلف مهاجرت سرمایه گذاری به گرجستان چیست؟ در این مقاله سعی شده است شما را با شرایط کار, راه های زندگی در گرجستان, تحصیل در گرجستان و هزینه زندگی در گرجستان آشنا نماییم.

برای زندگی در گرجستان راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها اخذ شهروندی گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان و در نهایت ویزای کار در گرجستان می باشد. از دیگر روش های اخذ اقامت میتوان به تحصیل در گرجستان , شرایط مهاجرت به گرجستان از طریق تخصص, اخذ اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان اشاره کرد.

شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در گرجستان

این در مطلب به صورت کلی اطلاعاتی در زمینه ثبت شرکت در گرجستان را ارائه میدهیم. ثبت شرکت در گرجستان دارای مزایا و البته معایبی است. ما توصیه میکنیم, افرادی وارد پروسه ثبت شرکت در گرجستان شوند که قصد فعالیت اقتصادی در این کشور را داشته باشند, چنانچه شخصی صرفاً به واسطه این کار قصد زندگی در گرجستان را داشته باشد, روش های دیگری هم موجود است.

هلدبنگ آریا گرجستان با سابقه ی فعالیت در زمینه مهاجرت و حقوق بین الملل خصوصی می تواند در زمینه ثبت شرکت در گرجستان راهنمایی لازم را به شما داشته باشد.

ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در گرجستان دارای مزایای بسیار زیادی می باشد از افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در گرجستان, همگی امکان پذیر می باشد. مشاوران و وکیل مهاجرت به گرجستان با ثبت شرکت در هلدینگ آریا گرجستان بهترین راه حل را برای ثبت شرکت بین المللی به شما پیشنهاد می دهد.

زندگی در گرجستان

زندگی در گرجستان

اقامت و ثبت شرکت در خارج از کشور

ثبت شرکت در کشور های مختلف یکی از راه حل های اخذ اقامت و مهاجرت به آن کشور محسوب می شود. گاهی شما برای مهاجرت به یک کشور مثلا اروپایی باید اقدام به سرمایه گذاری نمائید ولی ممکن است با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر از طریق ثبت شرکت بتوانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمائید.

قوانین مالیاتی گرجستان

صاحبان تجارت در گرجستان برای پرداخت مالیات میبایست شماره شناسایی را از فدرال دولت گرجستان دریافت نمایند. لذا تمامی شرکت ها جهت فعالیت های تجاری میبایست نسبت به اخذ گواهی نیز در خواست دهند, مجوز و ثبت نامی که برای عملکرد تجارت ضروری می باشد.

این مجوز و گواهی, درآمد بر مالیات, خرید و فروش (مجوز فروش) و مالیات بر بیمه بیکاری را در بر می گیرد. ناگفته نماند که از دیگر مالیات ها در خصوص امر تجارت, مالیات بر درآمد همکاری می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین و مقررات مالیات در کشور گرجستان, به سایت http://rs.ge  مراجعه نمایید.

گواهی ثبت و مجوز تجارت گرجستان

در گرجستان, صاحبان تجارت های کوچک جهت انجام انواع تجارت ها و استفاده از خدمات میبایست نسبت به اخذ گواهی درخواست دهند. اگر آنان قصد راه اندازی رستوران, میخانه, خوار و بار فروشی و یا فروش نوشیدنی های الکلی را دارند, میبایست مجوز فروش مشروبات الکلی در گرجستان را دریافت کنند.

تمامی تاجران میبایست گواهی استفاده از خدمات در گرجستان را اخذ نمایند, این مجوز به مدت یکسال اعتبار دارد و 50 دلار هزینه می برد, این گواهی میبایست هر سال یکبار تمدید گردد.

شرایط مهاجرت و زندگی در گرجستان

شرایط مهاجرت و زندگی در گرجستان

ثبت نام تجاری در گرجستان

دولت گرجستان به مالکان منحصر به فرد مجوز استفاده از نام خودشان به عنوان نام تجاری را می دهد. اگر آنان از یک نام مستعار به جای نام خودشان استفاده نمایند, این نام مستعار میبایست توسط منشی, کسی که در بخش دولتی گرجستان مشغول به کار است ثبت گردد. ناگفته نماند که ثبت نام مالکان منحصر به فرد, در دولت گرجستان ضروری نمی باشد.

اگر شما صاحب یک شرکت با اشخاص حقوقی, شرکت با مسئولیت محدود, شریک با مسئولیت محدود و یا شرکت خصوصی هستید, میبایست مقاله در خصوص همکاری با شرکت های گروهی را در پرونده خود ضمیمه نمایید.

کسب و کار در گرجستان

برای راه اندازی تجارت با نام تجاری در گرجستان که کمی با نام واقعی تفاوت دارد, شما میبایست نام مستعار خود را توسط کارمند دادگاه عالی در کشوری که در آن قصد فعالیت های تجاری دارید به ثبت برسانید. ضمیمه کردن نام تجاری به پرونده به شما مجوز فعالیت به عنوان یک مالک منحصر به فرد یا شریکی که تحت این نام فعالیت می کند را می دهد.

اگر شما شرکتی خصوصی, شرکت با اشخاص حقوقی, شرکت با مسئولیت محدود دارید ضمیمه کردن DBA به پرونده ضروری نمی باشد. این سازمان ها نام تجاری خود را به عنوان بخشی از مقاله همکاری با بخش دولتی به ثبت می رسانند.

قوانین کار در گرجستان

صاحبان تجارت در گرجستان که اقدام به استخدام کارمندان می نمایند, میبایست قوانین و مقررات مربوط به تجارت در کشور را دنبال کنند.

مالیات بر درآمد سالانه در گرجستان

سازمان نظارت بر درآمد های داخلی, حفاظت و ثبت دقیق مالیات بر درآمد سالانه با اهداف کاربردی را تضمین می کند. ناگفته نماند که کارمندان میبایست فرم مالیات بر درآمد سالانه را اخذ و امضا نمایند.

هر زمان که کارمندان به استخدام کارفرمایان در آمدند میبایست نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایند. کارفرما ملزم به ضمیمه کردن فرم به پرونده و ارسال آن به افراد مسئول در فدرال مالیات بر درآمد سالانه می باشد.

اظهارنامه مالیاتی گرجستان

کارفرما میبایست در پایان فوریه یا 31 مارچ هر سال کارمزد و بیانیه مالیاتی را تحت نظارت مقام دولت پرداخت نماید.

تاجران میبایست یک کپی از فرم را برای مقام دولتی و همچنین یک کپی از فرم را ژانویه هر سال (سال جاری), برای کارمندان ارسال نمایند.

استخدام کارمند در گرجستان

تمامی کارفرمایان در گرجستان میبایست استخدام و یا اخراج کارمندان را گزارش دهند. کارفرمایان قادر به گزارش استخدام کارمندان جدید به صورت آنلاین می باشند, لذا کارفرما ملزم به گزارش استخدام کارمند جدید حتی در صورت یک روز کارکردن می باشد.

همچنین کارفرما ملزم به گزارش برگشت فرد اخراج شده, ترک کارمندان بدون گرفتن حقوق, مرخصی کارمندان و یا فسخ قرارداد می باشد. لذا سازمان ها میبایست گزارش مربوط به هر کارمند را طبق وظیفه ارائه دهند.

هزینه ثبت شرکت در گرجستان

برای ثبت یک شرکت باید همه مسائل راجع به مسائل مالی در آن کشور مورد بررسی قرار گیرد و مواردی نظیر هزینه ثبت شرکت در گرجستان, هزینه نگهداری سالانه شرکت در گرجستان, شرایط خرید سهام شرکت در گرجستان, قیمت ملک در گرجستان, هزینه زندگی در گرجستان, حداقل سرمایه برای ثبت شرکت, تمکن یا ساپورت مالی برای ثبت شرکت در گرجستان قبل از شروع کار به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد.

در ثبت شرکت های شریکی مانند تعداد سهامداران برای ثبت شرکت در گرجستان و ثبت شرکت با چند نفر بایستی به دلیل موارد کلاهبرداری دقت بسیاری به عمل آورد.

حساب بانکی در گرجستان

توصیه می شود که تمام فعالان تجاری برای افتتاح حساب در همین کشور اقدام کرده و شایان ذکر است که داشتن حساب ارزی در گرجستان کاری بسیار ساده می باشد. افتتاح حساب بانکی مستلزم داشتن پاسپورت, مدرک ثبت تجاری, اساسنامه شرکت و همچنین مدرکی مبنی بر اثبات اسکان در این کشور است. مدارک لازم به فرم شرکت بستگی دارد.

مشاوره در گرجستان

توصیه میکنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت در گرجستان و شرایط اقامت گرجستان با ثبت شرکت و موارد مشابه نظیر قوانین جدید ثبت شرکت در گرجستان, شرایط ثبت شعبه شرکت در گرجستان, نحوه و شرایط ثبت شرکت در گرجستان, مراحل ثبت شرکت در گرجستان, مزایای ثبت شرکت در گرجستان, شروع تجارت و کسب کار در گرجستان, نوشتن برنامه تجاری برای ثبت شرکت در گرجستان, راهنمای ثبت شرکت ثبت شرکت مسئولیت محدود, سهامی خاص و عام و تضامنی و شراکتی در گرجستان به مشاورین هلدینگ آریا گرجستان تماس حاصل فرمایید و از مشاوره وکلا و مشاورین هلدینگ آریا گرجستان بهره مند شوید. همچنین سایت مهاجرت گرجستان نیز اطلاعاتی راجع به این موضوع ارائه می کند.

درصورتی که درباره هر کدام از روش های مهاجرتی نیاز به مشورت و راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید. تیم وکلای حقوق بین الملل هلدینگ آریا گرجستان با سالها تجربه در زمینه انواع روش های مهاجرتی, شما را برای مهاجرت و زندگی در گرجستان هدایت و راه نمایی می نماید. از آنجا که کلیه این روش ها نیاز به دقت و تجربه فراوان دارند به شما توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی با ما مشورت کنید.