زندگی در گرجستان، قوانین کار در گرجستان، مالیات در گرجستان

زندگی در گرجستان، قوانین کار در گرجستان، مالیات در گرجستان

زندگی در گرجستان

زندگی در گرجستان، با توجه به وجود صاحبان جدید تجارت در گرجستان، این بسیار مرسوم است که شما فرآیند ثبت شرکت در گرجستان را با همیاری آژانس های مرتبط و ساختمان های دولتی پیش ببرید. برای جلوگیری از موانع قانونی، شما می بایست گواهی تجارت و یا مجوز کسب و کار را اخذ نمایید و قوانین و مقررات مربوط به آن کشور را رعایت نمایید. در این جا ما به جزئیات تجارت در گرجستان می پردازیم.

هر ساله افراد زیادی تمایل دارند برای تحصیل، کار و زندگی وارد کشور گرجستان شوند. حال چرا افراد گرجستان را برای زندگی انتخاب مینمایند؟ مزایای زندگی در گرجستان چیست؟ شرایط زندگی در گرجستان از طریق ثبت شرکت چیست؟ روش های مختلف مهاجرت سرمایه گذاری به گرجستان چیست؟ در این مقاله سعی شده است شما را با شرایط کار، راه های زندگی در گرجستان، تحصیل در گرجستان و هزینه زندگی در گرجستان آشنا نماییم.

برای زندگی در گرجستان راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها اخذ شهروندی گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان و در نهایت ویزای کار در گرجستان می باشد. از دیگر روش های اخذ اقامت میتوان به تحصیل در گرجستان ، شرایط مهاجرت به گرجستان از طریق تخصص، اخذ اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان اشاره کرد.

شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در گرجستان

این در مطلب به صورت کلی اطلاعاتی در زمینه ثبت شرکت در گرجستان را ارائه میدهیم. ثبت شرکت در گرجستان دارای مزایا و البته معایبی است. ما توصیه میکنیم، افرادی وارد پروسه ثبت شرکت در گرجستان شوند که قصد فعالیت اقتصادی در این کشور را داشته باشند، چنانچه شخصی صرفاً به واسطه این کار قصد زندگی در گرجستان را داشته باشد، روش های دیگری هم موجود است.

هلدبنگ آریا گرجستان با سابقه ی فعالیت در زمینه مهاجرت و حقوق بین الملل خصوصی می تواند در زمینه ثبت شرکت در گرجستان راهنمایی لازم را به شما داشته باشد.

ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در گرجستان دارای مزایای بسیار زیادی می باشد از افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در گرجستان، همگی امکان پذیر می باشد. مشاوران و وکیل مهاجرت به گرجستان با ثبت شرکت در هلدینگ آریا گرجستان بهترین راه حل را برای ثبت شرکت بین المللی به شما پیشنهاد می دهد.

زندگی در گرجستان

زندگی در گرجستان

اقامت و ثبت شرکت در خارج از کشور

ثبت شرکت در کشور های مختلف یکی از راه حل های اخذ اقامت و مهاجرت به آن کشور محسوب می شود. گاهی شما برای مهاجرت به یک کشور مثلا اروپایی باید اقدام به سرمایه گذاری نمائید ولی ممکن است با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر از طریق ثبت شرکت بتوانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمائید.

قوانین مالیاتی گرجستان

صاحبان تجارت در گرجستان برای پرداخت مالیات میبایست شماره شناسایی را از فدرال دولت گرجستان دریافت نمایند. لذا تمامی شرکت ها جهت فعالیت های تجاری میبایست نسبت به اخذ گواهی نیز در خواست دهند، مجوز و ثبت نامی که برای عملکرد تجارت ضروری می باشد.

این مجوز و گواهی، درآمد بر مالیات، خرید و فروش (مجوز فروش) و مالیات بر بیمه بیکاری را در بر می گیرد. ناگفته نماند که از دیگر مالیات ها در خصوص امر تجارت، مالیات بر درآمد همکاری می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین و مقررات مالیات در کشور گرجستان، به سایت http://rs.ge  مراجعه نمایید.

گواهی ثبت و مجوز تجارت گرجستان

در گرجستان، صاحبان تجارت های کوچک جهت انجام انواع تجارت ها و استفاده از خدمات میبایست نسبت به اخذ گواهی درخواست دهند. اگر آنان قصد راه اندازی رستوران، میخانه، خوار و بار فروشی و یا فروش نوشیدنی های الکلی را دارند، میبایست مجوز فروش مشروبات الکلی در گرجستان را دریافت کنند.

تمامی تاجران میبایست گواهی استفاده از خدمات در گرجستان را اخذ نمایند، این مجوز به مدت یکسال اعتبار دارد و 50 دلار هزینه می برد، این گواهی میبایست هر سال یکبار تمدید گردد.

شرایط مهاجرت و زندگی در گرجستان

شرایط مهاجرت و زندگی در گرجستان

ثبت نام تجاری در گرجستان

دولت گرجستان به مالکان منحصر به فرد مجوز استفاده از نام خودشان به عنوان نام تجاری را می دهد. اگر آنان از یک نام مستعار به جای نام خودشان استفاده نمایند، این نام مستعار میبایست توسط منشی، کسی که در بخش دولتی گرجستان مشغول به کار است ثبت گردد. ناگفته نماند که ثبت نام مالکان منحصر به فرد، در دولت گرجستان ضروری نمی باشد.

اگر شما صاحب یک شرکت با اشخاص حقوقی، شرکت با مسئولیت محدود، شریک با مسئولیت محدود و یا شرکت خصوصی هستید، میبایست مقاله در خصوص همکاری با شرکت های گروهی را در پرونده خود ضمیمه نمایید.

کسب و کار در گرجستان

برای راه اندازی تجارت با نام تجاری در گرجستان که کمی با نام واقعی تفاوت دارد، شما میبایست نام مستعار خود را توسط کارمند دادگاه عالی در کشوری که در آن قصد فعالیت های تجاری دارید به ثبت برسانید. ضمیمه کردن نام تجاری به پرونده به شما مجوز فعالیت به عنوان یک مالک منحصر به فرد یا شریکی که تحت این نام فعالیت می کند را می دهد.

اگر شما شرکتی خصوصی، شرکت با اشخاص حقوقی، شرکت با مسئولیت محدود دارید ضمیمه کردن DBA به پرونده ضروری نمی باشد. این سازمان ها نام تجاری خود را به عنوان بخشی از مقاله همکاری با بخش دولتی به ثبت می رسانند.

قوانین کار در گرجستان

صاحبان تجارت در گرجستان که اقدام به استخدام کارمندان می نمایند، میبایست قوانین و مقررات مربوط به تجارت در کشور را دنبال کنند.

مالیات بر درآمد سالانه در گرجستان

سازمان نظارت بر درآمد های داخلی، حفاظت و ثبت دقیق مالیات بر درآمد سالانه با اهداف کاربردی را تضمین می کند. ناگفته نماند که کارمندان میبایست فرم مالیات بر درآمد سالانه را اخذ و امضا نمایند.

هر زمان که کارمندان به استخدام کارفرمایان در آمدند میبایست نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایند. کارفرما ملزم به ضمیمه کردن فرم به پرونده و ارسال آن به افراد مسئول در فدرال مالیات بر درآمد سالانه می باشد.

اظهارنامه مالیاتی گرجستان

کارفرما میبایست در پایان فوریه یا 31 مارچ هر سال کارمزد و بیانیه مالیاتی را تحت نظارت مقام دولت پرداخت نماید.

تاجران میبایست یک کپی از فرم را برای مقام دولتی و همچنین یک کپی از فرم را ژانویه هر سال (سال جاری)، برای کارمندان ارسال نمایند.

استخدام کارمند در گرجستان

تمامی کارفرمایان در گرجستان میبایست استخدام و یا اخراج کارمندان را گزارش دهند. کارفرمایان قادر به گزارش استخدام کارمندان جدید به صورت آنلاین می باشند، لذا کارفرما ملزم به گزارش استخدام کارمند جدید حتی در صورت یک روز کارکردن می باشد.

همچنین کارفرما ملزم به گزارش برگشت فرد اخراج شده، ترک کارمندان بدون گرفتن حقوق، مرخصی کارمندان و یا فسخ قرارداد می باشد. لذا سازمان ها میبایست گزارش مربوط به هر کارمند را طبق وظیفه ارائه دهند.

هزینه ثبت شرکت در گرجستان

برای ثبت یک شرکت باید همه مسائل راجع به مسائل مالی در آن کشور مورد بررسی قرار گیرد و مواردی نظیر هزینه ثبت شرکت در گرجستان، هزینه نگهداری سالانه شرکت در گرجستان، شرایط خرید سهام شرکت در گرجستان، قیمت ملک در گرجستان، هزینه زندگی در گرجستان، حداقل سرمایه برای ثبت شرکت، تمکن یا ساپورت مالی برای ثبت شرکت در گرجستان قبل از شروع کار به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد.

در ثبت شرکت های شریکی مانند تعداد سهامداران برای ثبت شرکت در گرجستان و ثبت شرکت با چند نفر بایستی به دلیل موارد کلاهبرداری دقت بسیاری به عمل آورد.

حساب بانکی در گرجستان

توصیه می شود که تمام فعالان تجاری برای افتتاح حساب در همین کشور اقدام کرده و شایان ذکر است که داشتن حساب ارزی در گرجستان کاری بسیار ساده می باشد. افتتاح حساب بانکی مستلزم داشتن پاسپورت، مدرک ثبت تجاری، اساسنامه شرکت و همچنین مدرکی مبنی بر اثبات اسکان در این کشور است. مدارک لازم به فرم شرکت بستگی دارد.

مشاوره در گرجستان

توصیه میکنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت در گرجستان و شرایط اقامت گرجستان با ثبت شرکت و موارد مشابه نظیر قوانین جدید ثبت شرکت در گرجستان، شرایط ثبت شعبه شرکت در گرجستان، نحوه و شرایط ثبت شرکت در گرجستان، مراحل ثبت شرکت در گرجستان، مزایای ثبت شرکت در گرجستان، شروع تجارت و کسب کار در گرجستان، نوشتن برنامه تجاری برای ثبت شرکت در گرجستان، راهنمای ثبت شرکت ثبت شرکت مسئولیت محدود، سهامی خاص و عام و تضامنی و شراکتی در گرجستان به مشاورین هلدینگ آریا گرجستان تماس حاصل فرمایید و از مشاوره وکلا و مشاورین هلدینگ آریا گرجستان بهره مند شوید. همچنین سایت مهاجرت گرجستان نیز اطلاعاتی راجع به این موضوع ارائه می کند.

درصورتی که درباره هر کدام از روش های مهاجرتی نیاز به مشورت و راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید. تیم وکلای حقوق بین الملل هلدینگ آریا گرجستان با سالها تجربه در زمینه انواع روش های مهاجرتی، شما را برای مهاجرت و زندگی در گرجستان هدایت و راه نمایی می نماید. از آنجا که کلیه این روش ها نیاز به دقت و تجربه فراوان دارند به شما توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی با ما مشورت کنید.

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

42 ديدگاه

 1. علیرضا آگوست 14، 2018 در 12:16 ق.ظ - پاسخ دادن

  با سلام من تو کار دستگاه سنگین بیل مکانیکی هستم آیا من میتونم بیام اونجا دستگاه بخرم و در کارهای عمرانی راه سازی معادن اونجا کار کنم .

  • آریا آگوست 14، 2018 در 10:41 ق.ظ - پاسخ دادن

   در گرجستان حقوق‌ها بسیار کم و‌ امکان استخدام در شرکت ها (چه با صاحبین گرجی و چه ایرانی) بسیار سخت است.

   ولی با توجه به رشد اقتصادی و امنیت اجتماعی و اقتصادی بی نظیر گرجستان از کریسمس پارسال که اولین مرحله اتحادیه اروپا و شینگن را قبول شدند و ( با احتمال غریب به یقین عضویت قطعی در اتحادیه اروپا و شینگن در مرحله نهایی در ۲۰۲۰)، راه اندازی بیزینس برای بازار هدف ایرانیها و خارجی های مقیم و یا توریست ها، بسیار کم رقابت و کم سرمایه بر و در نتیجه عالی است.

   حتی اگر شما سابقه در راه اندازی بیزینس و یا مغازه داری ندارید، جو رقابت راحت و کم سرمایه اینجا به شما اعتماد به نفس لازم جهت راه اندازی بیزینس را خواهد داد.

   ولی نکته مهم آن است که حتما سرمایه گذاری و راه اندازی بیزینس باید پس از ۶-۱۲ ماه بعد از حضور و مطالعه انجام پذیرد وگرنه قطعا به شکست منجر خواهد شد. این تنها نکته ای است که متاسفانه هم وطنان با عجله در راه اندازی بیزینس و عدم رعایت آن، متقبل ضرر و از دست دادن سرمایه میشوند.

   تنها سرمایه گذاری که در شروع و قبل از داشتن اطلاعات بومی و آشنایی با رفتار مصرف کننده بومی، میتوانید انجام دهید، خرید اپارتمان است. حال یا به منظور اجاره دادن آن با اجاره های به نسبت ۲ برابر ایران و یا به منظور تکمیل آپارتمان و فروش سریع و با سود آن، در این بازار داغ و پر تقاضای ملک در گرجستان.

   برای اطلاعات بیشتر در مورد سایر بیزینس ها، از جمله واردات و صادرات، راه اندازی کارگاه و کارخانه تولبدی، آپارتمان سازی ، ویلا سازی و یا کشاورزی و دامپروری و … ، برای مطالعه اولیه به گرجستان سفری داشته باشید ، تا در اینجا راهنمایی های لازم توسط ما یا متخصصان معرفی شده برایتان میسر گردد.

   شما قبلا گرجستان سفر داشتید؟

 2. امیر آگوست 9، 2018 در 7:30 ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  1- قیمت پیش خرید آپارتمان 120 متری چگونه است ؟
  2- بررسی وضعیت گرجستان از لحاظ زندگی و کار نیاز به چند روز مسافرت دارد؟
  3- اخذ ویزا اقامت دائم برای خود و خانواده روند پیچیده ای دارد.؟
  4- تجارت واردات و صادرات بین ایران و گرجستان چگونه میباشد؟
  با تشکر از وقتی که می گذارید.

 3. آیناز جولای 31، 2018 در 12:32 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام کار توزیع مواد غذایی و تتو در گرجستان میگیره یا نه و اینکه میتونیم راحت خونه بخریم

  • آریا آگوست 2، 2018 در 12:52 ب.ظ - پاسخ دادن

   ⁉️ قصد سرمایه گذاری و یا راه اندازی کسب و کار در گرجستان را دارید؟

   ▪️باید برای بررسی وضعیت کسب و کارتان سفری به گرجستان داشته باشید و با چشم و گوش خود همه چیز رو از نزدیک ببینید.
   ▪️به حرف های رنگارنگ و فریب دهنده اکتفا نکنید، اگر کسی بخواهد از اصفهان به شیراز بیزینسی انجام دهد از نزدیک همه چیز را بررسی می‌کند؛ چه برسد به کشوری با زبان، قوانین و شرایطی متفاوت!
   ▪️هیچ کاری سودده تر، زودبازده تر، مطمئن تر و بهتر از املاک نیست.
   در هر حد و اندازه ای که می توانید در این بازار فوق العاده با توجه به عرضه و تقاضا بالا ورود کنید، بجای اینکه سرمایه تان را در واردات و صادرات و … ریسک کنید.

   در عین حال اگر همچنان بر موفقیت کسب و کار خود باور دارید کارشناسان ما بهترین خدمات را از بررسی بازار تا حصول نتیجه با شما خواهند بود.

   آریا بزرگترین و معتبرترین مرکز ارائه خدمات در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان ??

 4. آیناز جولای 31، 2018 در 12:31 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام کار توزیع مواد غذایی و تتو در گرجستان میگیره یا نه

 5. علی جولای 29، 2018 در 10:51 ق.ظ - پاسخ دادن

  من کارم چاپ بیلبورد هست.گرجستان میتونم کار پید کنم؟

 6. reza آوریل 17، 2018 در 9:10 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  خواستم بدونم در زمینه کشاورزی شرایط ادوات و وسایل مربوط به این کار به چه صورت هست و ایا دولت گرجستان تضمینی برای خرید محصولات انجام میده

  • آریا آوریل 18، 2018 در 12:31 ب.ظ - پاسخ دادن

   درود بر شما

   ادوات و وسایل مربوط به کشاورزی باید توسط خودتان خریداری شود. دولت در این زمینه حمایت هایی را انجام داده است و با شرایط قابل خرید است.
   دولت گرجستان در حال حاضر برای برخی از محصولات مانند انگور سوبسید پرداخت می کند.

   اما بازار صادرات محصولات کشاورزی به آذربایجان، ترکیه و ارمنستان و در آخر قاره اروپا بسیار خوب و مستعد است و مشکلی در خصوص فروش محصولات نخواهید داشت.

   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم ارتباط و مشاوره رایگان را پر کنید تا در اسرع وقت یکی از کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار کرده و شما را بصورت تخصصی راهنمایی کنند.

 7. Meisam آوریل 14، 2018 در 10:29 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام من میخواستم بدون با ماهی 5 میلیون میشه در گرجستان زندگی کرد یا نه

  • Meisam آوریل 15، 2018 در 12:13 ق.ظ - پاسخ دادن

   سلام خواستم بدونم با ماهی 5 میلیون یه خانواده 3 نفره میتونه تو گرجستان راحت زندگی کنه

   • آریا آوریل 15، 2018 در 12:27 ب.ظ - پاسخ دادن

    باید مینگین ماهانه 1000 دلار داشته باشید.
    البته سطوح زندگی و نگاه ها و نیاز های زندگی هرشخص متغیر است.

 8. وحيد آوریل 12، 2018 در 12:47 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  کار لوازم بهداشتی ساختمانی چطوره؟

 9. وحيد آوریل 12، 2018 در 12:46 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  کار لوازم بهداشتی ساختمانی به چه صورت هستش؟

  • آریا آوریل 12، 2018 در 5:11 ب.ظ - پاسخ دادن

   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم ارتباط و مشاوره رایگان را پر کنید تا در اسرع وقت یکی از کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار کرده و شما را بصورت تخصصی راهنمایی کنند.

 10. ramin مارس 19، 2018 در 8:14 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام من‌کارم شیشه و ایینه و‌طراحی‌‌ روش هست‌و توی‌این‌کار‌متخصص هستم.
  میتونم‌اونجا کار‌پیدا‌کنم؟

  • اسماعیل گنجی مارس 23، 2018 در 11:57 ق.ظ - پاسخ دادن

   بله باید تشریف بیارید در ابتدا کمی به زبان گرجی مسلط بشید و بعد از اون به شغل مربوطه بپردازید

 11. سارا مارس 12، 2018 در 7:15 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام من فوق لیسانس حقوق هستم ایا در گرجستان امکان ادامه تحصیل و کار در زمینه رشته م و دارم؟

  • اسماعیل گنجی مارس 23، 2018 در 4:46 ب.ظ - پاسخ دادن

   متاسفانه کشور گرجستان مدرک تحصیلی ایران را قبول ندارند

 12. Reza فوریه 5، 2018 در 2:22 ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام، وقت بخیر من بازنشسته و مستمری بگیرم قصد مهاجرت دارم و قصد مهاجرت دارم فعلا یکی از گزینه هام گرجستان هست فعلا نه قصد کارکردن و نه تاسیس شرکت در اونجا را دارم میخوام ایامی را تقریبآ بدون دردسر سپری کنم .فقط همسرم همراهم هست، لطفآ راهنمایی بفرمایید که اصلا اونجا مناسب یه مستمری بگیر هست؟ و آیا از مستمری ما هم مالیات میگیرند؟ و کلا مهاجرت با کدام راه برای ما در اونجا مناسبتر هست؟ سپاسگزارم

 13. vakili ژانویه 18، 2018 در 1:33 ق.ظ - پاسخ دادن

  با سلام همسر من در کار فنی بسیار وارد هست و خود من آرایشگری بلد هستم میخواستم بدونم برای اقامت چه مقدار هزینه لازم است و با این دو شغل میتوانم درآمدی در انجا داشته باشم و یک پسر ۱۲ ساله دارم و برای ادامه تحصیل در انجا به چه صورت است در ضمن اگر کسب درآمد میشود با این دو شغل کرد به چه صورت است ختم باید مغازه داشته باشیم یا به صورت کارمند باشیم با تشکر از شما

 14. حسین ژانویه 15، 2018 در 11:07 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام واسه کاره قالیشویی چی چطوره هم ثبت دارم هم برند چطورمیتونم اونجا تخصصم رو واسه کار ارائه بدم

  • اسماعیل گنجی فوریه 24، 2018 در 12:24 ب.ظ - پاسخ دادن

   سلام روز بخیر
   برای بدست آوردن اطلاعات در زمینه تخصصی شما لازم است شخصا به گرجستان تشریف بیاورید و تحقیقات محیطی انجام دهید

 15. Pourya ژانویه 3، 2018 در 4:00 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام کاره کافی شاپ و تریا در گرجستان به چه شکلی است موفقیت داره یا نه
  ممنون

  • اسماعیل گنجی فوریه 23، 2018 در 1:27 ب.ظ - پاسخ دادن

   با سلام
   گرجستان در زمینه کافه و رستوران اشباع شده است اما اگر بتوانید با ایده نو و خاص وارد شوید و بتوانید رقابت کنید می تواند کار مناسبی باشد
   جهت مشاوره با شماره 00995555513333 در تلگرام و ایمو در تماس باشید

 16. شراره دسامبر 22، 2017 در 12:57 ب.ظ - پاسخ دادن

  آیا راه اندازی کافی شاپ همراه با گلفروشی در گرجستان درآمدزا هست ؟؟

 17. شراره ملك دسامبر 22، 2017 در 12:54 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر
  سوال من اینه که آیا داشتن کافی شاپ همراه با گلفروشی وکتاب در گرجستان در آمدزا هست برای خانواده ای سه نفره یا خیر

  • اسماعیل گنجی فوریه 19، 2018 در 3:53 ب.ظ - پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر

   لطفا متن زیر را مطالعه فرمایید
   استخدام و راه اندازی بیزینس و سرمایه گذاری در گرجستان:

   در گرجستان حقوق‌ها بسیار کم و‌ استخدام در شرکت ها (چه با صاحبین گرجی و چه ایرانی) بسیار سخت است.
   ولی با توجه به رشد اقتصادی و امنیت اجتماعی و اقتصادی بی نظیر گرجستان از کریسمس پارسال که اولین مرحله اتحادیه اروپا و شینگن را قبول شدند و احتمال غریب به یقین عضویت قطعی در اتحادیه اروپا و شینگن در مرحله نهایی در ۲۰۲۰،
   راه اندازی بیزینس برای بازار هدف ایرانیها و خارجی های مقیم و یا توریست، بسیار کم رقابت و کم سرمایه بر و در نتیجه عالی است.
   حتی اگر شما سابقه در راه اندازی بیزینس و یا مغازه داری ندارید، جو رقابت راحت و کم سرمایه اینجا به شما اعتماد به نفس لازم جهت راه اندازی بیزینس را خواهد داد.
   ولی نکته مهم آن است که حتما سرمایه گذاری و راه اندازی بیزینس باید بعد از ۶-۱۲ ماه بعد از حضور و مطالعه انجام پذیرد وگرنه قطعا به شکست منجر خواهد شد. این نکته ای است که متاسفانه هم وطنان با عجله در راه اندازی بیزینس و عدم رعایت آن، متقبل ضرر میشوند.
   تنها سرمایه گذاری که در شروع و قبل از داشتن اطلاعات بومی و آشنایی با رفتار مصرف کننده بومی، میتوانید انجام دهید، خرید اپارتمان است. حال یا به منظور اجاره دادن آن با اجاره های به نسبت ۲ برابر ایران و یا به منظور تکمیل آپارتمان و فروش سریع و با سود آن، در این بازار داغ و پر تقاضای ملک در گرجستان.

   برای اطلاعات بیشتر در مورد سایر بیزینس ها، از جمله آپارتمان سازی یا ویلا سازی و یا کشاورزی و دامپروری و یا … ، برای مطالعه اولیه به گرجستان سفری داشته باشید تا در اینجا راهنمایی های لازم توسط ما یا متخصصان معرفی شده برایتان انجام گردد.
   و اگر مطالعه اولیه در مورد بیزینس مورد نظرتان بصورت «حضوری» در گرجستان از قبل داشته اید، برای تکمیل اطلاعات با شماره زیر بوسیله واتس اپ یا ایمو، جهت مشاوره بیزینس و مهاجرت، تماس داشته باشید:

   00995555513333

   آقای مهندس گنجی

 18. شایان دسامبر 19، 2017 در 12:18 ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام من دکتر دندانپزشکم با بیش از 8 سال سابقه کار چطوری می تونم گرجستان کار کنم اصلا وضعیت کار بری دندانپزشک اونجا چطوره؟
  سپاسگزارم

 19. علی دسامبر 16، 2017 در 11:29 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام ایاخوندن پزشکی درگرجستان فایده داره چقدرهزینه میخادممنون میشم راهنمایی کنید

 20. سارا دسامبر 11، 2017 در 5:02 ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام لطفا راجع به کار پرستاری توضیح دهید.پرستار ویزه

  • آریا دسامبر 12، 2017 در 11:54 ق.ظ - پاسخ دادن

   لطفاً رسته کاری خود را مشخص کنید تا بتوانم بهتر راهنمایی کنم.
   منظورتان دقیقاً کار پرستاری به چه صورت است؟

 21. هنگام نوامبر 16، 2017 در 1:20 ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام من میخوام یه خونه با وام بخرم ارمنستان و بیام اقامت بگیرم. مثلا گل خانه بزنم بازار کارش خوبه؟

  • هنگام نوامبر 16، 2017 در 1:22 ق.ظ - پاسخ دادن

   منظورم گرجستان
   بود

   • آریا نوامبر 17، 2017 در 10:16 ب.ظ - پاسخ دادن

    گل کاری و پرورش گل یکی از شغل های پر درآمد در گرجستان است.
    اگر برای انجام اینکار برنامه ریزی خوبی داشته باشید مطمئناً موفق خواهید شد.

    • Hussein دسامبر 4، 2017 در 7:56 ق.ظ - پاسخ دادن

     جویای کار در زمینه لوله کشی اب پنج لایه کلکتوری ،فاضلاب و گاز رو هم کار میکنم اما در کنار یک استادکار
     زبان انگلیسی مبتدی و روزمره
     کار با کامپیوتر ICDL
     دیپلم برق
     گواهینامه بین المللی دارم
     شما پیشنهادی دارید ؟
     من تا چند روز دیگه میام تفلیس

     • آریا دسامبر 4، 2017 در 7:34 ب.ظ

      متاسفانه بازار کسب و کار در گرجستان قابل مقایسه با ایران یا امارات و دبی نیست و همانطور که در مقالات هم توضیح دادیم بخش اعظمی از جمعیت جویای کار گرجستان بیکار هستند.
      بنابراین راه اندازی و انجام امور فنی توسط خارجی ها در گرجستان یک کار بسیار سخت و تا حدودی دور از انتظار می باشد.

 22. Ali اکتبر 8، 2017 در 2:13 ب.ظ - پاسخ دادن

  یه کسب و کار خوب در حر متوسط راه انداختن چقدر پول میخواد؟و اینکه شرکت شما چه کمک هایی رو میکنه؟من تخصصم ساختمان هست و رشته تحصیلی ام مربوط به ساختمان هست.

  • آریا اکتبر 8، 2017 در 2:39 ب.ظ - پاسخ دادن

   راه اندازی کسب و کار در گرجستان بسیار متفاوت از آنچه در ایران وجود دارد است. همچنین جمعیت کم گرجستان، نیروی کار و بازار داخلی فاکتورهایی هستند که نباید نادیده گرفت.
   در عین حال مواردی مانند حقوق پائین کارگری، راحتی راه اندازی کسب و کار و مواردی نظیر همواری و دسترسی آسان به راه بازار اروپا وسوسه کننده است و نمی توان آنرا نادیده گرفت.
   پیشنهاد می کنم برای اطلاعات بیشتر فرم مشاوره رایگان با کارشناسان آریا را پر کنید تا اطلاع دقیق در اختبار شما قرار گیرد.

 23. نيما اکتبر 2، 2017 در 6:12 ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام من مجرد و لیسانس مترجمى زبان دارم براى من کار در شرکت ها هست یا نه

  • آریا اکتبر 2، 2017 در 9:42 ب.ظ - پاسخ دادن

   لطفا فرم ارتباط تصویری با کارشناسان را پر کنید تا به شما مشاوره رایگان داده شود.

ثبت ديدگاه