ریز هزینه و حقوق دست مزد زندگی در گرجستان

ریز هزینه و حقوق دست مزد زندگی در گرجستان

ریز هزینه و حقوق دست مزد زندگی در گرجستان

هزینه زندگی در گرجستان همانند هزینه زندگی در هر کشوری برای افراد مختلف متفاوت میباشد و این به موارد مختلفی از جمله ذائقه خوراک + نوع پوشش + منطقه زندگی + داشتن وسیله نقلیه و … میباشد.

هزینه زندگی در گرجستان بیشتر مورد توجه کسانی است که قصد اقامت در گرجستان را دارند و به نسبت کشورهای همسایه این کشور و همچنین کشورهای غربی بسیار مناسب تر است.

هرچند میزان درآمد پایین در گرجستان از طرفی باعث کاهش قدرت خرید مردم می شود از طرف دیگر برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در گرجستان امتیاز محسوب می شود.

سرمایه گذاران با پرداخت حقوق کمتر به متقاضیان کار سود بیشتری را از تجارت خودشان کسب می کنند.

وضعیت دخل و خرج در گرجستان

اجاره خانه ماهانه : از ۳۰ تا ۵۰ مترمربع در مرکز شهر =200 تا 400 دلار آمریکا حومه شهر حدود ۱۰۰ الی ۱۵۰ دلار از اجاره ماهانه کم می شود، از ۵۰ تا ۷۰ مترمربع در مرکز شهر = ۵۰۰ تا ۷۰۰ دلار آمریکا – از ۷۰ تا ۱۰۰ مترمربع در مرکز شهر = ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار آمریکا

میتوان گفت هزینه پوشاک در گرجستان با توجه به نوع پوشاک ماهیانه از 70 لاری تا 300 لاری متغیر می باشد.

مقدار درآمد یک کارگر ساده تا یک کارمند متخصص، از چهارصد تا هزار لاری(410 دلار آمریکا)، به صورت متغیر می باشد.

متوسط حقوق ماهانه کشور گرجستان 650 لاری ،مالیات بر حقوق ماهیانه در گرجستان 18 درصد حقوق، نرخ وام مسکن در گرجستان سالیانه 11/4 درصد، متوسط هزینه زندگی یک خانواده ۲ نفره در گرجستان 1500 لاری

هرچقدر شغل تخصصی تر و هنر بالایی داشته باشید، حقوق و مزایایتان بیشتر می شود و بیشترین شغل هایی که آمار استخدامی بالایی در این کشور داشته، هتل داری و رستوران داری و حسابداری و ساخت و ساز در گرجستان است.

ریز هزینه و حقوق دست مزد زندگی در گرجستان

ریز هزینه و حقوق دست مزد زندگی در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه