دانشگاه های معتبر و اعتبار مدارک آنها در گرجستان

دانشگاه های معتبر و اعتبار مدارک آنها در گرجستان

دانشگاه های معتبر و اعتبار مدارک آنها در گرجستان

برای کسانی که به تحصیل در خارج از کشور علاقه دارند، تحصیل در گرجستان که کشوری آرام و رو به پیشرفت مداوم است، فرصتی ایده‌ال محسوب می‌شود و بهترین دانشگاه های گرجستان امکانات فوق‌العاده‌ای برای تحصیل فراهم می‌کنند.

با تحصیل در گرجستان میتوانید اقامت کشور گرجستان هم دریافت کنید.

کلیه مدارک علمی صادر شده از دانشگاه های گرجستان، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران است.

اساتید مجرب و بین‌المللی و امکانات رفاهی زندگی باعث شده‌اند تا سالانه دانشجویان بی‌شماری از نقاط مختلف دنیا برای تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها اقدام به مهاجرت به گرجستان کنند.

دانشجویان بین المللی به کمک بورسیه های تحصیلی گرجستان که از سوی دانشگاه‌ها یا دولت ارائه می‌شود به راحتی می‌توانند در گرجستان به تحصیل مشغول بشوند.

دانشگاه دولتی ایوان جاواخیشویلی این دانشگاه دولتی یکی از بهترین دانشگاه های گرجستان است و تاسیس آن به سال ۱۹۱۸ بازمی‌گردد.

دانشگاه دولتی ایلیا یکی دیگر از بهترین دانشگاه های گرجستان، دانشگاه دولتی ایلیا است و دانشگاه ایلیا هم در تقلیس واقع است. سالانه ۱۵ تا ۲۰ هزار دانشجو در آن به تحصیل می‌پردازند.

دانشگاه پزشکی دولتی تفلیس در سال ۱۹۳۰ تاسیس شده است و دانشگاه پزشکی بزرگ‌ترین دانشگاه پزشکی گرجستان است.

دانشگاه فنی گرجستان در تفلیس واقع شده است و قدمت ساخت آن به سال ۱۹۲۲ می‌رسد و این مرکز آموزشی تمرکز زیادی روی تحقیقات و پژوهش‌ها عملی معطوف کرده است و یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های کشور گرجستان به شمار می‌رود.

دانشگاه بین‌المللی دریای سیاه در سال ۱۹۹۵ در تفلیس ساخته شده و مرکزی خصوصی است و این دانشگاه حدودا ۲ تا ۳ هزار دانشجو دارد و مرکز آموزشی بزرگی به شمار نمی‌رود اما کیفیت بالای آموزشی این دانشگاه را به یکی از بهترین دانشگاه های گرجستان بدل کرده است.

دانشگاه های معتبر و اعتبار مدارک آنها در گرجستان

دانشگاه های معتبر و اعتبار مدارک آنها در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه