خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه

خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه

خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه

فرهنگ، جذابیت‌های توریستی و وضعیت رو به رشد اقتصادی این کشور بعضی از ایرانیان را به فکر اقامت و سرمایه‌گذاری در این کشور می‌اندازد و بعضی از ایرانیان به خرید خانه در ترکیه فکر می‌کنند و برخی دیگر نیز تمایل به سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف این کشور را دارند.

در حال حاضر بیشترین اقامت مورد استفاده توسط خارجیان، اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک میباشد.

دولت ترکیه برای تسهیل خرید ملک برای خارجیان، با خرید ملک در ترکیه قادر خواهید بود روی سند ملک خود اقامت یکساله قابل تمدید بگیرید.

طبق قوانین خرید ملک در ترکیه بنا بر تصمیم وزارت کشور ترکیه، به هیچ عنوان موجبات اخذ اقامت دایم و یا تابعیت ترکیه را فراهم نمی آورد، اقامت ابتدایی خریدار و همسر و فرزندا به صورت موقت و یک ساله قابل تمدید بدون نیاز به خروج از ترکیه می باشد.

مراحله دوم اقامت شما در ترکیه به صورت سه ساله و در نهایت پس از اخذ مدارک و استعلامات لازم میتوانید درخواست اقامت دایم و تابعیت خود را پس از چهار سال به وزارت کشور ترکیه صورت میگیرد.

خرید ملک برای کسانی که قدرت مالی دارند آسان ترین راه گرفتن اقامت در ترکیه میباشد، قیمت خانه ها در استانبول میانگین استانبول متغییر میباشد و در دیگر شهرها میتوانید به قیمت مناسب خانه خریداری نمائید و  بدین وسیله اعضائ خانواده میتوانند اجازه اقامت در ترکیه را بگیرند.

قیمت خانه در ترکیه مانند سایر کشورهای جهان بر اساس موقعیت ، محله ، امکانات ، سال ساخت ، متراژ و امکانات متفاوت است .

قسمت‌های مرکزی شهر استانبول دارای بافت نسبتاً قدیمی‌تر هستند و پروژه‌های نوساز عمدتاً در قسمت‌های پیرامونی قرار دارند و در مجموع می‌توان آنکارا را ارزان‌ترین شهر ترکیه دانست و شهرهای ازمیر و استانبول به ترتیب رو به گرانی هستند.

خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه

خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه