خرید ملک در گرجستان 2019

خرید ملک در گرجستان 2019

خرید ملک در گرجستان 2019

قانون حال حاضر دولت گرجستان برای خرید ملک برای اتباع ایرانی این است که شخصی که با مبلغ 35 هزار دلار آمریکا بصورت کارشناسی شده ملکی را خریداری میکند میتواند اقامت گرجستان را بصورت یک ساله بگیرد .

تا زمانی که سند ملک خریداری شده بنام خریدار باشد، اقامت گرجستان از طریق خرید ملک قابل تمدید بوده و شخص خریدار از طریق گواهی نسبت میتواند برای والدین، همسر و فرزندان خود اقامت بگیرد.

+ قوانین جدید اخذ اقامت گرجستان را بخوانید

باتوجه به احتمال تصویب قانون 100 هزار دلاری و 2 ماه مانده به سال جدید میلادی (2019) بهترین فرصت برای خرید خانه در گرجستان و دیگر نوع املاک وضعیت فعلی است زیرا در صورتی که این مبلغ افزایش یابد، خریداران جدید باید حداقل به مبلغ 100 هزار دلار خریداری کنند تا واجد شرایط اخذ اقامت گرجستان شوند.

یکی از مزیت های قانون افزایش مبلغ خرید ملک این است که اشخاصی که خواهان خرید ملک در گرجستان هستند اگر مقدار 20 الی 30 هزار دلار بروی مبلغ ملک خود بگذارند واجد شرایط اقامت دائم گرجستان می شوند و میتوانند از طریق خرید ملک در گرجستان اقامت دائم بگیرند.

بهترین روش برای اخذ اقامت گرجستان، خرید ملک در گرجستان است.

خرید ملک در گرجستان 2019

خرید ملک در گرجستان 2019

مراحل خرید ملک در گرجستان

سفر ایرانی ها به گرجستان آزاد است، نیازی به ویزا ندارد و تا 45 روز بدون ویزا می توان در این کشور حضور داشت.

غالباً چند دسته املاک در گرجستان وجود دارند: املاک گرین، املاک وایت فریم، املاک بلک فریم

حضوراً به سراغ پروژه های ساختمانی متناسب با سلیقه خودتان میروید و پس از انتخاب ملک می توانید برای انتقال پول خود به صرافی های معتبر رفته و پول خود را به دلار تبدیل کنید.

پس از انتقال پول شما و پرداخت مبلغ با شما قراردادی عقد می شود و در آن مبلغ پرداختی شما ذکر شده و حق و حقوق شما در آن محفوظ خواهد بود.

پس از اینکه پول ملک بطور کامل پرداخت شد، سند بنام شما منتقل می شود و شما صاحب ملک هستید.

پس از آنکه ملک را خریدید، کارشناس رسمی به سراغ کارشناسی ملک شما می آید، ملک را کارشناسی می کند و این مرحله، مرحله مهمی برای درخواست اقامت گرجستان است، وابسته به این مبلغ که معیار اصلی برای اخذ اقامت گرجستان است می توانید درخواست اقامت بدهید و مرحله کارشناسی مرحله مهمی است و پس از آنکه با درخواست شما موافقت شد درخواست کارت می دهید.

مراحل خرید ملک در گرجستان

مراحل خرید ملک در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه