خرید ملک در گرجستان به صورت بلک فریم

خرید ملک در گرجستان به صورت بلک فریم

خرید ملک در گرجستان به صورت بلک فریم

شما می توانید با خرید ملک در گرجستان به صورت بلک فریم، اقامت گرجستان را برای خود و خانواده تان اخذ کنید.

صنعت و سرمایه گذاری ملک در گرجستان بسیار رونق دارد و متوسط، سود بی نظیر 50 تا 100 درصدی در ساخت ساختمان، ویلا سازی، انبوه سازی و بازسازی با بازگشت سرمایه سریع در حال حاضر در گرجستان وجود دارد.

تکمیل آپارتمانهای نوساز شامل سرامیک و نقاشی و کابینت در حال حاضر، بیزینسی رایج و پرسود است.

به این شکل که واحد آپارتمان نوساز به صورت “بلک فریم” یا “وایت فریم” خریداری شده و سپس بر اساس سلیقه مالک بازسازی، تکمیل و رمونت میشود.

املاک گرجستان

با توجه به اینکه خرید ملک در گرجستان به صورت بلک فریم بسیار مقرون به صرفه تر و ارزان تر از انواع دیگر ملک می باشد، در چند سال اخیر در گرجستان طرفداران زیادی پیدا کرده است.

در گرجستان زمانی که ملکی سقف زده شد یعنی قابل سکونت است و نیازی به تکمیل کردن داخل آن جهت صدور سند و یا سایر مجوزات ندارد.

بنابراین شما می توانید با خرید ملک در گرجستان به صورت بلک فریم ، حداقل به میزان 25 هزار دلار آمریکا، اقامت گرجستان را دریافت کنید و آن را تکمیل کرده و جهت استفاده و یا فروش در نظر بگیرید و هم می توانید کسب و کاری را برای خودتان ایجاد کنید یعنی به قول خودمان با یک تیر دو نشان میزنید.

با توجه به احتمال پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا، هم اقامت آن ارزشمند می شود و هم اینکه ملک خریداری شده شما هم در بازه زمانی ارزش افزوده خوبی پیدا می کند.

شما می توانید با خرید ملک در گرجستان به صورت بلک فریم ، اقامت گرجستان را برای خود و خانواده تان اخذ کنید.

شما می توانید با خرید ملک در گرجستان به صورت بلک فریم، اقامت گرجستان را برای خود و خانواده تان اخذ کنید.

انواع ملک در کشور گرجستان

در کشور گرجستان سه نوع ملک وجود دارد :سفید یا وایت فریم، سیاه یا بلک فریم، سبز یا گرین فریم

  • سیاه یا بلک فریم

ملک سیاه به املاکی گفته می شود که پیشرفت آن تا قبل از مرحله سفت کاری باشد. یعنی دیوارها بلوک ، کف ملک خاک و در و پنجره ها هم ممکن است داشته باشند ولی اغلب آنها در و پنجره ندارند و همچنین در حالت ملک سیاه ، نمای ساختمان نیز کار نشده است و آب و برق و گاز و اینترنت هم ندارند.

  • سفید یا وایت فریم

ملک سفید به املاکی گفته می شود دیوارها سفید شده اند ولی کف ملک هنوز خاک است و نیزا به کاشی یا سرامیک دارد. در و پنجره های ملک کار گذاشته شده اند ولی کابینت آشپزخانه، سینک ظرفشویی، دستشویی، توالت و سیفون، وان حمام و شیرآلات و کلید و پریز ندارد و همچنین پکیج گرمایش یا سرمایش هم ندارد و این املاک معمولا در این مرحله فروخته میشود تا مالک به سلیقه خودش آنها رو تکمیل کند.

  • سبز یا گرین فریم

ملک سبز به املاکی گفته می شود که تکمیل شده است و وسائل زندگی نیز دارد.

انواع ملک در کشور گرجستان

انواع ملک در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه