خرید ملک در گرجستان با بیت کوین

خرید ملک در گرجستان با بیت کوین

خرید ملک در گرجستان با بیت کوین

از آنجائی که گرجستان از نظر وضعیت اقتصادی و ثبات سیاسی هر روز در حال توسعه است، گزینه های جدید فناوری نیز در این کشور دیده می شود.

حال نیز با حضور فناوری های پیشرفته مبتنی بر بلاک چین این کشور نیز غافل نبوده و با حضور فعال توانسته اند در عرصه ارائه خدمات ارزی بصورت فعال در دنیا حاضر شوند، بطوری که در شهر تفلیس تعدادی دستگاه خودپرداز مبتنی بر رمزارزهای بیت کوین و لایت کوین مشاهده می شوند.

با رمزارزهای دیجیتال میتوانید در گرجستان کسب درآمد کنید و یا معاملات کاری و تجاری خود را با رمزارزهای دیجیتال انجام دهید و یا ملک یا آپارتمان بخرید.

بخاطر داشته باشید که سرمایه گذاری در گرجستان آن هم در بخش املاک سود مناسبی دارد و همانطوری که مطلع هستید شاخه کاری املاک در سراسر دنیا و به خصوص در کشورهائی نظیر گرجستان که در حال توسعه هستند بسیار مناسب است .

از دیدگاه های گوناگون می توان گرجستان را مکان مناسبی برای استفاده از بیت کوین یا فعالیت در زمینه بیت کوین و با بیت کوین خرید ملک و کسب و کار راه اندازی کنید.

از وجود یکی از بزرگترین دیتاسنترهای قانونی استخراج بیت کوین در تفلیس تا وجود دستگاه های خودپرداز بیت کوین در نقاط مختلف گرجستان وجود دارد.

مزیت خریدن چند خانه در گرجستان چه با بیت کوین یا هر واحد پول دیگر این است که شما میتوانید در کمترین زمان اقامت گرجستان را از طریق خرید خانه اخذ بنمائید .

خرید ملک در گرجستان با بیت کوین

خرید ملک در گرجستان با بیت کوین

مراحل خرید ملک در گرجستان با بیت کوین

انتخاب ملک برای خرید و انواع مختلفی ملک در گرجستان وجود دارد، خانه های آماده، وایت فریم و بلک فریم و مناطق مختلفی نیز برای خرید وجود دارد و کافیست مطمئن شوید که چه مقدار میخواهید خرید کنید و در چه منطقه ای میخواهید خرید انجام بدهید.

انتقال پول و خرید خانه میتوان پول خود را به روشهای مختلفی می توانید به گرجستان منتقل کنید و حواله بانکی به گرجستان یا با استفاده از کارت خوان ایرانی می توانید مبلغ ملک مورد نظر خود را به گرجستان انتقال دهید و همچنین از دیگر راه های انتقال پول استفاده از رمزارزهای دیجیتال می باشد و با استفاده از بیت کوین و مراجعه به برخی صرافی ها داخل گرجستان پول خود را به دلار تبدیل کنید.

پس از اینکه پول ملک بطور کامل پرداخت شد، سند بنام شما منتقل می شود و شما صاحب ملک هستید.

مقدار بیت‌کوین پرداختی بابت ملک با توجه با احتساب ارزش روز بیت‌کوین در برابر لاری یا دلار خواهد بود.

مراحل خرید ملک در گرجستان با بیت کوین

مراحل خرید ملک در گرجستان با بیت کوین

 

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه