خرید خانه در گرجستان

خرید خانه در گرجستان با توجه به وضعیت دلار آمریکا و یورو در ایران، و نوسانات ارز در ایران و سایر کشورها، خرید ملک در گرجستان می تواند به چند دلیل، جزو مناسب ترین سرمایه گذاری ها باشد و خرید ملک در گرجستان می تواند در مدت زمان سبب افزایش ارزش پولی شما شود و سرمایه گذاری در بخش املاک گرجستان بهترین گزینه جهتاخذ اقامت گرجستان می باشد.

برای اکثر خریداران که می خواهند در داخل شهر تفلیس آپارتمان یا یک خانه خریداری کنند، هیچ محدودیتی وجود ندارد، بنابراین شما می توانید با اعتماد به نفس در گرجستان سرمایه گذاری کنید.

+ قوانین اقامت گرجستان تغییر کرد

طبق قوانین گرجستان، هر شخص خارجی می تواند با خرید خانه حداقل به مبلغ ۳۵,۰۰۰ دلار آمریکا بدون نیاز به ثبت شرکت در گرجستان و یا پروسه پیچیده پرداخت مالیات, کارت اقامت گرجستان را از طریق خرید خانه در گرجستان با مدت زمان یکسال دریافت کند و تا زمانی که ملک مورد نظر در مالکیت آن تبعه خارجی است اقامت سالانه تمدید خواهد شد و حتی در برخی از موارد اقامت چندین ساله اعطا شده است.

خرید خانه در گرجستان

خرید خانه در گرجستان

اقامت با خرید ملک در گرجستان

اقامت با خرید ملک در گرجستان زمان زیادی نیست که توسط مجلس گرجستان تصویب و اجرایی شده است و فرصت مناسبی را در اختیار کسانی که می خواهند فقط اقامت گرجستان را داشته باشند. همچنین در صورت پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا در آینده می توان از طریق این روش تقریبا یک اقامت دائمی را رقم زد.

لازم به ذکر است که دریافت کارت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک, پس از 5 سال تمدید منجر به اخذ پاسپورت گرجستان می شود که البته دارای شروطی هم هست که می توانید قوانین دقیق اخذ پاسپورت گرجستان را در همین وب سایت مطالعه بفرمائید.

در صورتی که قوانین اخذ اقامت با خرید ملک در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ترکیه منجرب به اخذ شهروندی آن کشور نمی شود و می توان گفت این قانون در گرجستان یک مزیت بسیار خوب تلقی می شود.

خرید ملک در گرجستان

خرید ملک در گرجستان

قیمت خانه در گرجستان

قیمت ها بر اساس مناطق قدیمی و جدید و همچنین مناطق بیرون از شهر بسیار متفاوت است.

برای مثال یکی از خیابان های اصلی تفلیس به نام  “پکینی” است که قیمت خرید خانه نوساز از ۸,۰۰ تا ۱,۲۰۰ دلار نرخ گذاری می شود.
حالا اگر شما بخواهید کمی به گوشه های شهر بروید قیمت های مناسب تری پیدا خواهید کرد.

همچنین بافت های ویلایی در مناطق بسیار زیبای تفلیس وجود دارد که مابین ۷,۰۰ تا ۱,۲۰۰ دلار برای هر متر مربع نرخ گذاری می شود.

+ قیمت خانه, آپارتمان, مغازه, زمین مسکونی و اداری و کشاورزی در گرجستان

مشاوران ما آماده ارائه مشاوره رایگان برای خرید خانه در گرجستان به شما هستند. ما 4 شعبه مختلف برای مراجعه حضوری یا عقد قرارداد در مراکز پرتردد تفلیس داریم. همچنین میتوانید با ما از طریق لایوچت یا نرم افزارهای تلگرام یا وایبر ارتباط برقرار کنید.

خرید آپارتمان در گرجستان

خرید آپارتمان در گرجستان