جشنواره شراب گرجستان 2017

جشنواره شراب گرجستان 2017

جشن شراب گرجستان

کشور گرجستان در شرق اروپا واقع شده است که با اقتباس از فرهنگ غرب و شرق دارای فستیوال و جشن های محلی مختلف می باشد و هر ساله در زمان های بخصوصی این جشن ها برپا می گردند.

مردم گرجستان دوست دار جشن هستند و به آن به عنوان بهانه ای برای دور هم جمع شدن و شادی می نگرند.
گرجی ها از غذای خوب، شراب طعم دار و ملودی های شاد بسیار لذت می برند و این سه عنصر را بخش جدایی ناپذیر از مراسم ها و جشن های خود می دانند.
در این جشن ها از غذای های متنوع و لباس های محلی و زیبا استفاده می شود.

جشنواره شراب گرجستان 2017

جشنواره شراب گرجستان 2017 در روز 15 اکتبر در میدان شاردنی تفبیس و توسط فروشگاه اینترنتی شراب Allwine.ge و میدان گروپ برگزار می شود.

در این فستیوال که در ساعت 12 ظهر آغاز و تا ساعت 7 بعد از ظهر ادامه می بابد، تولیدکنندگان مختلف شراب انواع شراب خود را عرضه می کنند و برای به دست آوردن مقام بهترین سازنده شراب با هم به رقابت می پردازند.

ارائه 40 نوع مختلف شراب، انواع پنیر محلی، چورچخلا و میوه های خشک، انواع عسل و نان گرجی و نیز بخشهای تفریحی و آموزشی از جمله کتابهای مختلف در خصوص تاریخچه و چگونگی تولید شراب در گرجستان از بخشهای مختلف این جشنواره می باشند.

 

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه