تقسیم بندی و تفکیک زمین در گرجستان

تقسیم بندی و تفکیک زمین در گرجستان

تقسیم بندی و تفکیک زمین در گرجستان

اقامت در گرجستان با خرید ملک با حداقل مبلغ 35000دلار امکان پذیر است.

هر شخص با خرید ملکی با حداقل مبلغ 35000 دلار آمریکا میتواند اقامت یک ساله گرجستان را بگیرد و پس از 6 سال تمدید پیاپی اقامت دائم را بدست آورد و حتی با خرید ملک میتوانید برای اعضای درجه یک خانواده مثل پدر مادر همسر و فرزندان هم کارت اقامت بگیرید و حتی با خرید زمین در گرجستان اقامت گرفت.

ملک در گرجستان شامل: آپارتمان، ویلا، مغازه و زمین کشاورزی و مسکونی می باشد.

خرید زمین مسکونی یا تجاری برای اتباع خارجی آزاد می باشد و مالکیت آن صد در صد می باشد.

زمین مسکونی در گرجستان از لحاظ موقعیت به سه دسته تقسیم می شوند: زمین در مناطق عالی، زمین در مناطق خوب، زمین در مناطق متوسط و به دو بخش زمین ملکی ( مسکونی – تجاری و اداری ) و زمین کشاورزی

در حال حاضر دولت گرجستان نسبت به امورات کشاورزی و دامپروری در گرجستان، بسیار توجه دارد.

پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا به تصویب دولت پارلمان رسیده است، در صورتی که اتحادیه اروپا گرجستان را بعنوان یکی از کشورهای اتحادیه اروپا بپذیرد که مطمئنا در سال های اخیر این اتفاق خواهد افتاد، ملک خریداری شده توسط شما حداقل دو تا سه برابر افزایش قیمت خواهد داشت و به نوبه خود بهترین سرمایه گذاری در خارج از کشور در حال حاضر می باشد.

تقسیم بندی و تفکیک زمین در گرجستان

تقسیم بندی و تفکیک زمین در گرجستان

تقسیم بندی زمین در گرجستان از لحاظ کاربردی

زمین در کشور گرجستان از لحاظ کاربرد به 5 دسته تقسیم می شود:

کاربری مسکونی، کاربری تجاری، کاربری اداری، کاربری کشاورزی و بدون هیچ کاربری

هر نوع زمین از نام آن نوع کاربرد آن مشخص است ولی مورد آخر زمین های بدون هیچ کاربردی زمین هایی هستند که اجازه قانونی برای هیچ گونه فعالیت و ساخت و سازی را ندارند.

در صورتی که ملک خریداری شده شما در گرجستان، خانه یا ویلا است حتما قبل از خرید نسبت به استعلام زمین ساخته شده اقدام کنید تا مشخص شود که کاربری آن مسکونی است و کشاورزی نباشد و زمین بسیاری از خانه ها یا ویلاها در گرجستان، کاربری کشاورزی دارد و در صورت خرید چنین خانه هایی، درخواست اقامت شما مردود می شود.

تقسیم بندی زمین در گرجستان از لحاظ کاربردی

تقسیم بندی زمین در گرجستان از لحاظ کاربردی

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه