تصورات غلط در اخذ اقامت گرجستان

کشور گرجستان یکی از کشورهایی می باشد که به سبب دارا بودن شرایطی خاص در زمینه اشتغال و امنیت سرمایه گذاری، مورد توجه بسیاری از مهاجران کشورهای پیرامون خود می باشد. راه های مختلفی برای اخذ اقامت در این کشور وجود دارد؛ که از مهمترین آنها می توان، به اخذ اقامت با ثبت شرکت، اخذ اقامت با خرید ملک، اخذ اقامت با یافتن شغل و … اشاره نمود.

روزانه سوالات زیادی در خصوص روش های اخذ اقامت گرجستان از مرکز تماس آریا پرسیده میشود.

در این مطلب سعی داریم تصورات غلط در اخذ اقامت گرجستان و برخی از شایعاتی که امروزه پرسیده می شود را توضیح داده تا ناخواسته تجربه تلخی در مهاجرت به گرجستان نداشته باشید.

+ قوانین جدید اخذ اقامت گرجستان 2019

تصورات غلط در اخذ اقامت گرجستان

تصورات غلط در اخذ اقامت گرجستان

پنج روشی که به اخذ اقامت گرجستان ختم نمی شود!

  1. با اجاره ملک چه تجاری چه مسکونی چه کوتاه مدت چه بلند مدت اقامت گرجستان داده نمی شود!
  2. تولد نوزاد در گرجستان هیچ کمکی به شما و حتی نوزاد چه برای اقامت چه پاسپورت نمی کند لطفا متحمل هزینه های بیهوده نشوید.
  3. با کارمند شدن در شرکتهای تازه تاسیس و یا بدهکار مالیاتی نمی توانید اقامت بگیرید, بنابراین ابتدا از شرکت طرف قرارداد مطمین شوید.
  4. با تاسیس شرکت در دم نمی توانید اقامت گرجستان را اخذ کنید.
    شرکت شما باید چند ماهی کار کند و کارمند گرجی و حسابدار داشته باشید. (صرفاً اسم حسابدار نمی تواند کمک کند و حسابدار باید اظهار نامه و مستند سازی و …. کند و کد حسابداری خود را ثبت کند و نوع کار شما را وارد کند و از همه مهمتر کلاً پورتال اداره داریی رو بشناسد)
  5. با خرید خانه اقساطی در گرجستان و پیش پرداخت نمیتوانید اقامت بگیرید؛ مگر اینکه سند به نام شما باشد و کارشناس ارزش آنرا تائید کند.
    پس با ۵ هزار دلار پیش پرداخت یا قرار داد در فلان پروژه نمی توانید اقامت بگیرید.

+ اقامت و شهروندی گرجستان

پنج روشی که به اخذ اقامت گرجستان ختم نمی شود!

پنج روشی که به اخذ اقامت گرجستان ختم نمی شود!

سوالات بی جواب در خصوص اقامت گرجستان

با این حال اگر هنوز سوالی وجود دارد که ذهن شما را مشغول کرده می توانید از ما بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ آنرا ارسال کنیم.

کارشناسان هلدینگ آریا به عنوان تنها مجموعه بزرگ و خوشنام در گرجستان آماده ارائه پاسخ های تخصصی به کلیه سوالات شما هستند.