تحصیل در گرجستان 2019

تحصیل در گرجستان 2019

تحصیل در گرجستان 2019

تحصیل کشور گرجستان با داشتن سابقه طولانی در امر آموزش از بهترین امکانات تحصیلی برخوردار است و دانشجویان علاوه بر تحصیل در بهترین محیط آموزشی از زندگی در کشوری اروپایی با سطح رفاه بالا بهره میبرند.

کشور گرجستان به لحاظ پذیرش تمام عیار دانشجویان بین المللی، پیشینه بسیار خوبی دارد. دانشجویان کالج و دانشگاه حامیان بسیار خوبی برای شما خواهند بود تا بتوانید دوران تحصیل خود را به خوبی آغاز کنید.

اداره آمار ملی گرجستان اعلام می کند که 10،061 دانشجوی خارجی در مقاطع تحصیلات عالی در کشور گرجستان در حال تحصیل هستند و این شماره براساس آمارهای سالهای 2017 تا 2018 است. بزرگترین بخش دانشجویان از هند است. تعداد آنها به 4000 می رسد.

دانشگاه های گرجستان نزدیک به ۱۲ متر مربع فضای آموزشی به ازای هر دانشجو و یک مدرس (مربی یا استاد) برای هر ۱۰ عدد دانشجو داشته و دارای نرخ ۹۰% اشتغال پس از فراغت از تحصیل می باشند که با توجه به اقتصاد غیرصنعتی گرجستان دستاورد فوق العاده ای محسوب می شود.

مهمترین مزیت دانشگاه های گرجستان مدرک مورد تایید برای دانشگاههای کشورهای تراز اول  اروپا می باشد و گواهینامه های استاندارد کیفی انگلیس، آلمان، اسکاندیناوی و ایالات متحده و سیستم یکپارچه مبتنی بر فن آوری اطلاعات و سختگیری در منابع و مقالات علمی از جمله موارد ضمانت این کیفیت می باشند.

تحصیل در گرجستان 2019

تحصیل در گرجستان 2019

اخذ ویزای تحصیلی گرجستان

اخذ ویزای تحصیلی گرجستانیکی از راه های محبوب برایمهاجرت به گرجستان و  اخذ اقامت گرجستان است.کشور گرجستان با مقاصد گردشگری فراوانی که دارد همه ساله جز انتخاب گردشگران هستند.

در خصوص ویزای تحصیلی گرجستان باید گفت که بیش از ۱۰،۰۰۰ دانشجوی بین­ المللی در گرجستان وجود دارد و گرجستان یک محل تحصیلی محبوب است که دانش آموزان از سراسر جهان که تحصیلات با کیفیت بالا را به دست آورن و  هر ساله دانشجویان بیشتر دوره­های آموزشی در گرجستان را می ­گذرانند و به دانشجویانی که در حال حاضر قابل توجه در کشور هستند، اضافه می­ کنند.

اخذ ویزای تحصیلی گرجستان و تحصیل در گرجستان می تواند یکی از راه های مهاجرت و در نهایتا اقامت گرجستان باش و کشور مذکور دارای دانشگاه های متعددی است که سطح علمی مناسبی دارند و دانشجویان زیادی تمایل به تحصیل در گرجستان دارند.

اخذ ویزای تحصیلی گرجستان

اخذ ویزای تحصیلی گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه