تحصیل در گرجستان به زبان انگلیسی

تحصیل در گرجستان به زبان انگلیسی

تحصیل در گرجستان به زبان انگلیسی

بسیاری افراد جهت مهاجرت به گرجستان معمولا از طریق تحصیل در گرجستان اقدام می کنند، که پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیل در گرجستان نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی گرجستان میتوانند اقدام کنند.

این کشور دارای دانشگاه های برجسته و معتبری است که با هزینه تحصیل بسیار کم و ارائه خوابگاه به دانشجویان بین المللی به یکی از گزینه های مناسب برای مهاجرت تحصیلی تبدیل شده است.

زبان تحصیل در اکثر رشته ها به زبان گرجی و گاها به زبان روسی است و رشته های بسیار محدودی به زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی در این کشور و در این دانشگاه ها ارائه می شود. معمولا رشته هایی که مربوط به ادبیات، تاریخ و فرهنگ دیگر کشورهای جهان است امکان ارائه به زبان انگلیسی را دارند و هر زبانی را که دانشجو به عنوان زبان تحصیل خود انتخاب می نماید باید بتواند مدرکی دال بر توانایی خود در آن زبان ارائه نماید.

برای ورود به دانشگاه های این کشور اتمام دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی الزامی است و با توجه به این که زبان رسمی این کشور زبان گرجی است، دروس در دانشگاه های این کشور به زبان گرجی تدریس می شوند اما درب های دانشگاه ها برای تحصیل در گرجستان به زبان انگلیسی نیز گشوده شده است.

البته تعدادی از رشته های تحصیلی مانند تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در گرجستان به زبان انگلیسی نیز ارائه می شوند و برای تحصیل در این کشور مدرک آیلتس و یا تافل الزامی نیست.

تحصیل در گرجستان به زبان انگلیسی

تحصیل در گرجستان به زبان انگلیسی

معرفی دانشگاه های گرجستان با امکان تحصیل به زبان انگلیسی

دانشگاه دولتی تفلیس ایوانه جاواخیشویلی : این دانشگاه دولتی تحقیقاتی در سال ۱۹۱۸ در شهر تفلیس تاسیس شد و  این دانشگاه قدیمی ترین دانشگاه در گرجستان است که بیش از ۱۸۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه ثبت نام کرده اند .

این دانشگاه دارای شش دانشکده علوم طبیعی، علوم انسانی، علوم سیاسی و علوم اجتماعی، روانشناسی، اقتصاد و تجارت و حقوق می باشد .

دروس در این دانشگاه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی برای دانشجویان بین المللی طبق برنامه تحصیل در گرجستان به زبان انگلیسی، ارائه می شوند.

دانشگاه های گرجستان با امکان تحصیل به زبان انگلیسی عبارتند از: دانشگاه ایلیا، دانشگاه فنی گرجستان، دانشگاه قفقاز

معرفی دانشگاه های گرجستان با امکان تحصیل به زبان انگلیسی

معرفی دانشگاه های گرجستان با امکان تحصیل به زبان انگلیسی

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه