تجارت در منطقه آزاد تفلیس

تجارت در منطقه آزاد تفلیس

تجارت در منطقه آزاد تفلیس

کشور گرجستان، از کشورهای کوچک و با تاریخ غنی است که در شرق اروپا قرار گرفته است و این کشور، علاوه بر داشتن فرهنگ و تمدنی تاریخی، امروزه پیشرفت های اقتصادی زیادی نیز کرده است. یکی از بهترین فرصت ها در این کشور، مناطق آزاد تجاری گرجستان است.

تجارت در منطقه آزاد تفلیس، به دلیل به وجود آوردن فرصت های استثنایی برای سرمایه گذاران در گرجستان، به پیشرفت اقتصاد گرجستان نیز کمک شایانی می کنند.

مناطق آزاد تجاری مناطقی هستند که تجارت های ایجاد شده و فعال در این مناطق، از برخی تسهیلات برای تجارت و سرمایه گذاری در گرجستان برخوردارند.

منطقه تجاری تفلیس، تنها منطقه آزاد صنعتی شرق گرجستان است که در تفلیس قرار دارد.

صنایع مورد نظر برای تجارت آزاد در گرجستان را تشکیلات اقتصادی FIZ را شخص حقیقی داخلی و خارجی و نیز شخص حقوقی داخلی و خارجی میتواند تاسیس کند.

صنایع مورد نظر برای تجارت گرجستان عبارتند از: صنایع آی تی، تولیدی

صنایع آی تی در گرجستان شامل: زیرساختار آی تی و مراکز داده ای بک آپ برای شرکت های داخلی و خارجی، توسعه آی تی و شرکت های داخلی و خارجی در خصوص توسعه نرم افزار آی تی، پروژه های آموزشی و حمایت آی تی از استارت آپ ها و محل های تجاری

تولید در تجارت آزاد در گرجستان شامل: تولیدات سبک و تولید محصولات نساجی برندهای بین المللی، الکترونیک و مونتاژ کالاهی برقی، دارویی و شرکت های داخلی و خارجی صادرات گرا که در تولید دارو و تجهیزات پزشکی فعالیت دارند، تسهیلات انبارداری و سردخانه ایی برای ترانزیت کالا ها و برای کالاهای فاسد شدنی، مراکز منطقه ایی زنجیره ای تامین

تجارت در منطقه آزاد تفلیس

تجارت در منطقه آزاد تفلیس

مزایای اجرایی مناطق آزاد تجاری گرجستان

در صورت فعالیت تجاری در این مناطق آزاد، شرکت ها و سرمایه گذاران از تسهیلاتی برخوردار می شود؛ این تسهیلات شامل انواع معافیت های مالیاتی می شود.

مزایای اجرایی مناطق ازاد تجاری در گرجستان عبارتند از:

  • زیر ساختار مطمئن
  • اجاره ی بهای کم
  • مشمول گواهی مبدا ملی
  • سهولت در تاسیس شرکت
  • تعرفه برق پایین
  • سرویس مدیریت تسهیلات
  • هزینه های کم تسهیلات و ارتباطات
مزایای اجرایی مناطق آزاد تجاری گرجستان

مزایای اجرایی مناطق آزاد تجاری گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه