بهترین تجارت در گرجستان 2019

بهترین تجارت در گرجستان 2019

بهترین تجارت در گرجستان 2019

در گرجستان برای سرمایه گذاران فرصت های سرمایه گذاری زیادی وجود دارد چرا که کشور و دولت گرجستان از سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی حمایت می کند و درواقع بعد از انقلاب ۲۰۰۳، گرجستان اصلاحاتی را در زمینه دموکراتیک و اقتصادی انجام داد و از این رو شرایط خوبی را برای سرمایه گذاری به وجود آورد.

بهترین تجارت در گرجستان کشور گرجستان با توجه به موقعیت جغرافیایی خود دارای مزایای زیادی برای تجارت می باشد.

در سال های اخیر سرمایه گذاری در کشور گرجستان در بخش های توریستی، کشاورزی و قسمت های دیگر از بازدهی خوبی برخوردار بوده و افراد زیادی را علاقه مند به فعالیت در این زمینه ها کرده است.

پیشرفت صنعت توریسم در کشور گرجستان، بسیاری از افراد به سرمایه گذاری در این صنعت و در زمینه های ساخت هتل های شیک و مجلل برای گردشگران، رستوران های بین المللی و کافی شاپ های شیک، مراکز خرید مجهز و پیشرفته، و موارد دیگر علاقه مند شدند و وسایل رفاه و آسایش گردشگران را فراهم کردند و در عین حال این سرمایه گذاری از سود بالایی برخوردار شد و جزو بهترین تجارت در گرجستان به حساب می آید.

از دیگر موارد تجارت و سرمایه گذاری در گرجستان می توان به ساخت و ساز در این کشور اشاره کرد که در دهه های اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

کشور گرجستان دارای اقلیم و شرایط مطلوب و مناسبی برای کشاورزی می باشد و از این رو صنعت کشاورزی توانسته است به موفقیت و سود خوبی در این کشور برسد.

استراتژی اقتصادی کشور گرجستان نظام مالیاتی پایین، راحتی در آغاز کسب و کار، فساد کم و فرصت های سرمایه گذاری زیاد می باشد.

بهترین تجارت در گرجستان 2019

بهترین تجارت در گرجستان 2019

سرمایه گذاری و آینده گرجستان

دیگر از دلایل علاقه به سرمایه گذاران ایرانی در کشور گرجستان بعد از انقلاب رز و روی کار آمدن ساکاشویلی آن بود که فضا برای سرمایه گذاری در گرجستان مساعدتر شد و برای سرمایه گذاران ایرانی تضمین امنیت اقتصادی در اولویت قرار دارد و گرجستان با مزیت هایی همچون مالیات کم و قوانین مناسب اقتصادی، فضای مساعدی را فراهم آورده است و همچنین نداشتن ویزا برای سفر به گرجستان.

مزایای رقابتی کشور گرجستان برای انجام سرمایه گذاری در گرجستان عبارتند از:

  • نیروی کار ۱٫۹ میلیون نفری گرجستان تحصیل کرده هستند.
  • میانگین حقوق ماهیانه آنان کمتر از میانگین اروپایی است.
  • گرجستان از سال ۲۰۰۰ عضو سازمان تجارت جهانی است.
  • گرجستان محدودیت تجاری با هیچ کشوری ندارد.
  • کشور گرجستان کیفیت بالایی از زندگی را به ساکنین خود ارائه می دهد.
سرمایه گذاری و آینده گرجستان

سرمایه گذاری و آینده گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه