بازار خودرو گرجستان

بازار خودرو گرجستان

بازار خودرو گرجستان

خرید خودرو در گرجستان، یکی از لذتهای زندگی در کشورهای در حال توسعه راندن خودروهای روز دنیاست که در کشورهای جهان سوم تبدیل به رویایی دور از واقعیت شده است.

بازار خودرو گرجستان در ۲۰۱۸ براساس گزارش اداره ملی آمار در مورد بازار خودرو این کشور در سال ۲۰۱۷ تعداد ۲۹ هزار و سیصد و پنجاه و هفت خودرو به ارزش ۲۳۴ میلیارد و ۸۸۴ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار در لیست صادرات مجدد(Reexport) به ثبت رسیده است که در مقایسه با سال ۲۰۱۶ با ۱۳٫۷ درصد رشد همراه بوده است.

قیمت خودرو در گرجستان از ایران به مراتب کم تر است مخصوصا اگر خودرو کارکرده باشد به صورت تقریبی می توان گفت قیمت ها حدود 50% از ایران کم تر است

سرویسی که آژانس خدمات کشور گرجستان در اختیار مشتریان خودرو قرار می دهد موجب می شود تا خرید خودرو در این کشور گزینه ای ایده آل به نظر برسد و زمانی که اقدام به خرید خودرویی در کشور گرجستان دارید می توانید در کمتر از نیم ساعت کلیه مدارکی که جهت صادرات و واردات و اخذ پلاک های ترانزیت و دائم لازم است را تهیه کنید و این مساله یکی از سرویس دهی های خوبی است که در گرجستان در خصوص خودرو با آن مواجه می شوید.

بازار خودرو گرجستان

بازار خودرو گرجستان

قوانین خرید خودرو در گرجستان

گرجستان یکی از محبوب ترین کشورهای جهان در زمینه خرید و فروش خودرو است که باعث شده خیلی از کشورها از جمله ایران برای خرید و فروش خودرو به گرجستان سفر کنند.

قوانین خودرو در گرجستان عبارتند از:

  • تست و آزمایش خودرو

محدوده کنترل گمرکی کشور گرجستان این امتیاز برای افراد وجود دارد که خودروی مورد علاقه خود را آزمایش و تست کرده و حتی با آن گشتی نیز در شهر بزنند که این امر در هیچ کشور دیگری وجود ندارد.

  • پرداخت عوارض و مالیات خودرو پس از 45 روز

قوانینی در کشور گرجستان تعیین شده است که به موجب آن تا 45 روز پس از اینکه خودرویی وارد خاک این کشور شده افراد می توانند عوارض و مالیات غیر مستقیم را پرداخت ننمایند.

  • عیب شناسی قبل خرید خودرو

در محدوده بازار خودروی گرجستان مراکز سرویس فنی وجود دارد که افراد می توانند خودروهای انتخاب شده را به ان جا برده و کلیه کارهای عیب شناسی و جزئی که در مورد خرید خودرو لازم است را انجام دهند.

  • قیمت مناسب خودرو در گرجستان

خرید خودرو در کشور گرجستان به عنوان گزینه ای ایده ال محسوب گردد قیمت آن می باشد و قیمتی که برای خودرو در کشور گرجستان وجود دارد هیچ تفاوتی با قیمت خودرو در کشورهای اروپایی و یا آمریکا و ژاپن ندارد.

  • امنیت، سرویس دهی خرید و فروش خودور در گرجستان

به علت امنیت، سرویس دهی و قوانین منحصر به فرد کشور گرجستان و همچنین قیمت پایین و مطلوب خودرو، این بازار بین مراکز جهانی خرید و فروش خودرو و خریداران آن به عنوان یک قطب شناخته شده است که روزانه از کشورهای مختلفی برای خرید خودرو به کشور گرجستان مراجعه می‌کنند.

قوانین خرید خودرو در گرجستان

قوانین خرید خودرو در گرجستان

واردات و صادرات خودرو به گرجستان

گرجستان یکی از 5 کشور امن جهان محسوب می شود که هیچ فردی در این کشور به دنبال دزدی نیست و این کشور اروپایی فاقد هرگونه فساد مالی می باشد و به راحتی میتوانید برای صادرات و واردات به این کشور اقدام کنید.

فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان می تواند واردات و صادرات خودرو باشد و اینکه چندین سایت بزرگ خرید و فروش خودرو در گرجستان وجود دارد که این کشور را به قطب بزرگ معاملات اتومبیل در منطقه تبدیل کرده است.

معمولا خودروهای وارداتی از کشورهای: ژاپن ، کره جنوبی ، ایالات متحده آمریکا و برخی کشورهای اروپایی وارد گرجستان می شود.

اغلب خودروهای وارداتی به گرجستان دست دوم ( کارکرده ) هستند و زیرا خودروهای نو و دست اول پس از گذشت یک تا دوسال از کارکرد آنها با افت بیش از 30 درصدی قیمت مواجه می شوند به همین دلیل است که تقاضا برای خودروهای کارکرده بسیار بیشتر از خودروهای نو و دست اول است.

شما با بهره مندی از قوانین حمایتی دولت می توانید خودروی مورد نظر خود را به گرجستان وارد و سپس به دیگر کشورها مانند روسیه، آذربایجان، ارمنستان، ترکیه و دیگر کشورهای همسایه صادر نمایید.

واردات و صادرات خودرو به گرجستان

واردات و صادرات خودرو به گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه